خواسته های مردم از فرماندار و شهردار جدید لالی

لالی نیوز:منطقه آزاد مکانی است برای بیان نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده مخاطبان در خصوص موضوعات مختلفی که در زمان های مختلف مطرح می شوند . در این بخش قصد داریم به شیوه ای نو پذیرای نظرات ، پیشنهادات وانتقادات مخاطبان سایت در خصوص مسائل مهم مطرح شده شهرستان لالی باشیم ؛ به این امید که با نگاهی ویژه هم از سوی مردم و هم از سوی مسئولین ، این قسمت مکانی برای به اشتراک گذاری آرا و اندیشه های همه مردم و دوستداران عمران و آبادانی این شهر در عرصه های گوناگون باشد . نکته مهمی که ذکر آن ضروری به نظر می رسد این است از آن جایی که نظرات مخاطبان در این بخش به منظور سازنده بودن و تاثیراتی که در مسائل مختلف خواهند داشت می بایست در بردارنده انتقاد ، پیشنهاد ، ارائه راهکار ، بیان نقاط ضعف و قوت و امثال آن باشد تا مجوز انتشار در سایت را کسب کند ، از انعکاس و انتشار نظراتی که محتوای آن توهین ، انتقاد ، تهمت ، سخنان کذب و غیر اخلاقی و به طور کلی مسائل نامرتبط با موضوع باشند معذوریم .

به گزارش لالی نیوز با روی کار آمدن شهردار و فرماندار جدید در لالی و دمیدن روح تازه ای در کالبد خسته شهر نگاه های مردم متوجه اقداماتی است که مسئولان تازه وارد شهرستان قصد انجام دادن دارند و البته با توجه به لزوم تعامل مردم و مسئولین ، منطقه آزاد لالی نیوز این نوبت خود را به ارائه نظرات ، پیشنهادات و خواسته های مردم لالی از فرماندار و شهردار لالی اختصاص داده است چرا که یقینا تعامل دوسویه و دلسوزانه مردم و مسئولین می تواند بسیاری از مشکلات شهرستان را حل کند .

در همین راستا انتظار می رود مردم و شهروندان فرهیخته ی لالی با ارائه نظرات ، پیشنهادات و خواسته های خود از فرماندار و شهردار جدید لالی چراغ راهی باشند برای همه کسانی که برای خدمت و رفع محرومیت ها در شهرستان لالی وارد میدان شده اند .

 

 

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۵ شهريور
کدخبر:2732منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۴ پانزدهم شهريورلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-2732.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)