۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر  | 2020 December 4
کد مطلب: 5232   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ جمعه ۱۱ مهر ساعت 19:36 نسخه چاپی
خطیب جمعه شهرستان لالی

جاده های لالی مال رو هستند نه یک جاده واقعی /مردم با رعایت بهداشت کرونا را جدی بگیرند

لالی نیوز:حجت الاسلام گرمسیری عنوان کرد : نه تنها در روستاها که ما در شهر هم متاسفانه جاده های خوبی نداریم و بخشی از آن متوجه مسئولین است به طوری که ما نمی توانیم به جاده های مال رو خودمان بگوییم جاده در حالی که که با سختی در آن تردد می شود و نمونه آن حوادث روزهای اخیر در مسیر جاده لالی تا اندیکا است .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در نماز جمعه این هفته با گرامیداشت فرارسیدن اربعین حسینی و تسلیت آن اظهار داشت : خداوند به همه ما توفیق سربازی برای امام زمان را بدهد و اربعین و زیارت حضرت سیدالشهدا همواره جایگاه خوبی در بین شیعیان داشته است که در سال های اخیر با شکوه هر چه تمام تر برگزار شده است و می توان آن را در عصر بی دینی نشانه هایی عجیب دانست که انسان با تلاش می تواند دیگران را به این مسیر جذب کند .

وی عنوان کرد : علی رغم همه محدودیت ها امسال هم عده ای برای این مراسم حرکت کرده اند که فارغ از همه مسائل این نشانه ای از علاقه فراوان مردم است که در شرایط بیماری کرونا و ممنوعیت های فراوان هم مشتاقان اربعین و حضرت سیدالشهدا دست از ابراز محبت بر نمی دارند.

حجت الاسلام گرمسیری عنوان کرد : انشاالله چنان چه وضعیت بیماری رو به بهبود رفته و امکان آن وجود داشت با هماهنگی سایر دستگاه ها برنامه ای برای اربعین امام حسین (ع) در سطح شهر خواهیم داشت که برگزاری آن با توجه به شرایط در روزهای آینده اعلام می شود.

وی در ادامه با گرامیداشت روز نیروی انتظامی عنوان کرد : نیروی انتظامی همواره زحمات و تلاش های قابل تقدیری دارد که در کنار آن ها امنیت خوبی در سطح شهرستان داریم و علی رغم این که مردم مهربان و آرامی داریم اما آمار فعالیت های نیروی انتظامی در لالی آمار قابل قبولی است که ضرورت دارد نیروی انتظامی  بیش از این تقویت شوند تا در خدمت به مردم موفقیت های بیشتری  هم داشته باشند .

خطیب جمعه شهرستان لالی با گرامیداشت روز روستا و عشایر اظهار داشت : نیمی از جمعیت شهرستان ما عشایر و روستایی هستند و این جمعیت نیازمند توجهی جدی است به طوری که علی رغم همه فعالیت های تولیدی که برای ما دارندنیازمند توجه بیشتری هستند تا زیرساخت ها و جاده های آنان بهسازی شوند .

وی تاکید کرد : نه تنها در روستاها که ما در شهر هم متاسفانه جاده های خوبی نداریم و بخشی از آن متوجه مسئولین است به طوری که ما نمی توانیم به جاده های مال رو خودمان بگوییم جاده در حالی که که با سختی در آن تردد می شود و نمونه آن حوادث روزهای اخیر در مسیر جاده لالی تا اندیکا است  .

حجت الاسام گرمسیری عنوان کرد : ورودی و خروجی های لالی از سه  طرف هستند که هر کدام اگر 30 کیلومتر آسفالت شوند وضعیت خیلی بهتر می شد اما واقعا آیا توان حدود 100 کیلومتر آسفالت راه های اصلی برای لالی در مسئولان وجود ندارد و این کم کاری نسبت به جمعیت 50 هزار نفره لالی بی مهری در حق مردم است .

وی در بخش دیگری با تاکید بر جدی گرفتن بیماری کرونا تصریح کرد: مسئولین تمام تلاش های خود را می کنند اما مردم باید بیش از این ها رعایت کنند و از رسانه ها می خواهیم که مرتب به مردم اعلام کنند و تذکر دهند که کرونا را جدی بگیرند چرا که این خطر برای همه وجود دارد .

امام جمعه لالی تصریح کرد : برگزاری مراسمات عزاداری و شرکت مردم در آن ها موجب ادامه فعالیت ویروس کرونا می شود و به تبع آن فشار زیادی به مجموعه درمانی وارد می کند لذا با توجه به کمبود امکانات  و نیروی انسانی ضرورت دارد مردم عزیز نکات بهداشتی را بیش از پیش رعایت کنند .  

 برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :