۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۳ مرداد  | 2020 August 14
کد مطلب: 5195   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير ساعت 23:40 نسخه چاپی
خطیب جمعه شهرستان لالی

زیبنده شهر لالی نیست که شهرداری آن در صدر ضعیف ترین شهرداری ها باشد

لالی نیوز:حجت الاسلام عباس جعفری خطاب به همه دلسوزان شهر عنوان کرد : شهر خوب را مسئول نمی سازد بلکه همه شهروندان باید همکاری کنند

به گزارش لالی نیوز خطیب جمعه شهرستان لالی در نماز جمعه این هفته با اشاره به سالروز حمله به مسجد گوهر شاد و با گرامی داشت روز عفاف و حجاب عنوان کرد : حجاب در فرهنگ ایلی ، ملی و دینی ما کاملا نهادینه شده است به طوری که تاریخ ما گواه این نکته است .

وی در ادامه به روز گفتگو و تعامل سازنده با جهان و همزمانی آن با تصویب برجام اشاره و اظهار داشت : صادقانه عرض کنم این نام لایق این روز نیست چرا که بعد از گذشت سال ها تمام مردم ما متوجه شدند که برجام تقریبا هیچ دستاوردی نداشته است .

حجت الاسلام جعفری تصریح کرد : سابقه غرب و اروپا پر از عهدشکنی در پیمان ها حتی نسبت به دوستان خودشان بوده است لذا برای مذاکره باید سیره پیشوایان و رهبران دین و سیر تاریخی کشورها در صد سال اخیر را مطالعه کنند تا تاریخ تکرار شده و تقابل جریان ظلم و عدل را ببینند .

وی در ادامه با گرامیداشت سالروز تاسیس شورای نگهبان  عنوان کرد : شورای نگهبان که نهادی مردمی و انقلابی است پدیده نوظهوری نیست بلکه روند معمولی است که با اسامی متفاوتی در سایر کشورها فعالیت می کند و هجمه هایی که بعضا بر علیه این نهاد رخ می دهد به دلیل ضعفی است که در قانون انتخابات وجود دارد به طوری که مثلا برای یک انتخابات ریاست جمهوری بیش از 1000 نفر شرکت می کند .

امام جمعه موقت لالی همچنین روز تامین اجتماعی و بهزیستی را به فعالان این حوزه تبریک گفته و عنوان کرد : خدمت در این حوزه ها گاهی اثر بیشتر و بهتری از نماز برای آن افراد داردچرا که خدمت به محرومین ارزش فراوانی دارد.

وی در ادامه به پروازهای متعدد اورژانس هوایی در لالی اشاره و اظهار داشت : این نشان از زحمت مسئولان در عرصه اورژانس است و تقدیر می کنیم از زحمات همه این عزیزان و تشکر ویژه ای از مسئول محترم بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان داریم که از ابتدای اپیدمی کرونا تلاش های فراوانی را در جایگاه های مختلف به مردم ارائه کرده و به صورت جهادی فعالیت داشته است .

حجت الاسلام عباس جعفری در بخش پایانی خطاب به همه دلسوزان شهر عنوان کرد : شهر خوب را مسئول نمی سازد بلکه همه شهروندان هم باید همکاری کنند لذا با توجه به مشکلات عدیده موجود در شهر از همه مردم و شهروندان ساکن و غیر ساکن در مسئولیت های مختلف در خواست می کنیم که حمایت کنند تا شهرداری ما در صدر ضعیف ترین شهرداری ها نباشد .

وی تاکید کرد : در نهادی که افراد آن زحمت زیادی می کشند نباید 10 ماه حقوق کارکنان به تاخیر بیفتد چرا که در کنار شهر ما پروژه های هزار میلیاردی تعریف می شود اما در حقوق کارکنان یک نهاد در لالی این همه مشکل وجود دارد لذا از همه دلسوران و مسئولان می خواهیم با حمایت خود زمینه رفع مشکلات شهر را بیشتر فراهم کنند .
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :