۱۳۹۸ يکشنبه ۳۱ شهريور  | 2019 September 22
کد مطلب: 5049   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ جمعه ۱۰ خرداد ساعت 07:24 نسخه چاپی
حجت الاسلام گرمسیری

عملکردآموزش و پرورش لالی رامناسب میدانیم/همه باید به آموزش و پرورش کمک کنیم

لالی نیوز:حجت الاسلام و المسلمین گرمسیری از روحانیون با سابقه و امام جماعت مساجد لالی در خصوص عملکرد آموزش و پرورش و برخی از مسائل مطرح شده در سطح فضای مجازی سخنانی را مطرح کرد .

به گزارش لالی نیوز حجت الاسلام و المسلمین گرمسیری از روحانیون با سابقه و امام جماعت مساجد لالی در خصوص عملکرد آموزش و پرورش و برخی از مسائل مطرح شده در سطح فضای مجازی سخنانی را مطرح کرد .

حجت السلام والمسلمین گرمسیری در گفتگو با لالی نیوز عنوان کرد : جریانی وجود دارد که در سطح کلان به دنبال اهداف نامناسبی در آموزش و پرورش است که باید با آن برخورد شود اما ما مجموعه دوستان اداری و معلمین عزیز شهرستان لالی را انسانهای سلیم النفس و خوبی میدانیم و عملکرد دوستان را در زمینه تربیتی و آموزشی مناسب میدانیم.

وی تصریح کرد : این که عنوان شود سند 2030 در لالی اجرا میشود یا چنین چیزی از طرف ما گفته شده تکذیب می شود چرا که برگزاری یادواره های متعدد برای شهدای شهرستان در کنار برنامه های قرآنی و فرهنگی که منجر به تعمیق باورهای دینی در دانش آموزان می شود از اقدامات بسیارخوب آموزش و پرورش در لالی است .

این روحانی با سابقه که پیش از این ها در سمت امام جمعه موقت لالی هم فعالیت داشته عنوان کرد : ضرورت دارد همه ما و نیروهای حزب اللهی در کنار آموزش و پرورش به رشد معنوی فرزندان شهر کمک کنیم .  برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :