۱۳۹۸ يکشنبه ۱ ارديبهشت  | 2019 April 21
کد مطلب: 4918   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ شنبه ۱۷ آذر ساعت 23:33 نسخه چاپی
در گفتگو با نماینده مردم در مجلس

چهار خطه کردن جاده لالی به مسجد سلیمان از تعهدات استانداراست/سدتراز به مناقصه گذاشته شده

لالی نیوز:نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان ، لالی ، اندیکا و هفتکل امروز با حضور در جمع مدیران مدارس شهرستان لالی به سخنرانی در خصوص مسائل مختلفی پرداخته و همچنین پای سخنان فرهنگیان نشست . وی در حاشیه این برنامه گفتگوی اختصاصی با این پایگاه خبری در خصوص برخی از مهمترین مسائل شهرستان داشت .

به گزارش لالی نیوز نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان ، لالی ، اندیکا و هفتکل امروز با حضور در جمع مدیران مدارس شهرستان لالی به سخنرانی در خصوص مسائل مختلفی پرداخته و همچنین پای سخنان فرهنگیان نشست . وی در حاشیه این برنامه گفتگوی اختصاصی با این پایگاه خبری در خصوص برخی از مهمترین مسائل شهرستان داشت .

علی عسکر ظاهری در پاسخ به سوال خبرنگار لالی نیوز و مشکل قطعی آب شرب مردم شهر لالی در زمستان و هنگام بارندگی ها عنوان کرد : حفاری چاه های بخش حتی کاری مهم بوده که صورت گرفته و به آب رسیده اما عملیات انتقال آب همزمان با شرایط و مشکلات متعدد اقتصادی همراه شده و در حالی که 4 کیلومتر از مسیر آماده لوله گذاری بود با مشکل حمل و نقل لوله ها و مشکلات صنفی کامیون داران همزمان شده بود و موجب وقفه در کار شده بود ولی ما پی گیر هستم که سریعتر این مشکل حل شود هر چند زمان آن گذشته و همه قول هایی که مسئولان استانی به ما دادند از زمانشان گذشته است .

وی در ادامه در خصوص وضعیت روند آب رسانی به زمین های کشاورزی لالی تاکید کرد : عملیات آب رسانی در هارکله 92 درصد و در زمین های بخش لالی 76 درصد بوده که تلاش داریم تا قبل از عید به بهره برداری رسیده و انشالله سال آینده به زیر کشت برود .

ظاهری در ادامه اعلام کرد : آغاز عملیان اجرایی سد تراز به مناقصه گذاشته شده و از مجموعه پیمانکاران شرکت کننده 5 پیمانکار انتخاب شده و کمیته فنی از بین این پیمانکاران بهترین آن ها را انتخاب خواهد کرد تا کلنگ زنی این پروژه بزرگ به زودی انجام شود .

نماینده مردم لالی در ادامه و در پاسخ به مشکل جاده لالی به مسجدسلیمان و وعده استاندار در خصوص 4 خطه کردن آن اظهار داشت : 4 خطه کردن جاده لالی به مسجدسلیمان از تعهدات شخص آقای استاندار است که از دوراه لالی - مسجدسلیمان تا لالی عملیات 4 خطه کردن آن انجام شود اما به دلیل مشکلات اقتصادی دچار تاخیر شده است که من به صورت جدی و تا حصول نتیجه پیگیر این موضوع هستم .

خدری ۱۳۹۷/۹/۱۷
ضعیفترین استادار اقای شریعتی بوده ضعیفترین نماینده هم اقای ظاهری بوده هردو فقط شعار میدن یک کار مثبت که به نتیجه رسیده باشه و برا مردم ملموس باشه رو میشه بیان کنید؟
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :