آینده شهرستان لالی را چگونه می بینید؟

لالی نیوز:منطقه آزاد مکانی است برای بیان نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده مخاطبان در خصوص موضوعات مختلفی که در زمان های مختلف مطرح می شوند . در این بخش قصد داریم به شیوه ای نو پذیرای نظرات ، پیشنهادات وانتقادات مخاطبان سایت در خصوص مسائل مهم مطرح شده شهرستان لالی باشیم ؛ به این امید که با نگاهی ویژه هم از سوی مردم و هم از سوی مسئولین ، این قسمت مکانی برای به اشتراک گذاری آرا و اندیشه های همه مردم و دوستداران عمران و آبادانی این شهر در عرصه های گوناگون باشد . نکته مهمی که ذکر آن ضروری به نظر می رسد این است از آن جایی که نظرات مخاطبان در این بخش به منظور سازنده بودن و تاثیراتی که در مسائل مختلف خواهند داشت می بایست در بردارنده انتقاد ، پیشنهاد ، ارائه راهکار ، بیان نقاط ضعف و قوت و امثال آن باشد تا مجوز انتشار در سایت را کسب کند ، از انعکاس و انتشار نظراتی که محتوای آن توهین ، انتقاد ، تهمت ، سخنان کذب و غیر اخلاقی و به طور کلی مسائل نامرتبط با موضوع باشند معذوریم .

به گزارش لالی نیوز وضعیت فعلی شهرستان لالی با تمام نقاط ضعف و قوت مسئولان در کنار پتانسیل های شهری و البته در مقابل آن کمبود امکانات ، موجب ایجاد نگاه متفاوتی در میان شهروندان نسبت به این شهر شده است.

شما شهروند فرهیخته لالی با توجه به سطح تحصیلات ، نوع کار ، سن ، جنسیت و متغیرهای دیگری که دارا هستید آینده این شهر را چگونه ارزیابی می کنید ؟

روشن بودن آینده شهرستان لالی در گرو چه کارها و اقدامات مردمی و دولتی است؟

چه مسائلی به عنوان تهدیدی برای آینده روشن مردم و نسل آینده ساکن در این شهر به شمار می رود ؟

پاسخ های خود را برای ما ارسال کنید تا با انتشار آن ها مشاوره رایگانی برای مردم ، مسئولین و همه دلسوزان این شهر و دیار بوده باشید .

 


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۷ شهريور
کدخبر:4054منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۵ هفدهم شهريورلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-4054.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)