۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر  | 2020 December 4
کد مطلب: 5226   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور ساعت 11:34 نسخه چاپی
خطیب جمعه شهرستان لالی :

صلح کشورهای عربی با صهیونیست ها تاثیری در روند فروپاشی اسرائیل ندارد

لالی نیوز:حجت الاسلام گرمسیری با اشاره به مذاکره صلح امارات و بحرین با اسرائیل و آمریکا عنوان کرد : این اقدام خیانت به اسلام و مسلمانان و قدس شریف است.

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در نماز جمعه این هفته با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت : امیدواریم مکتب دفاع مقدس و اخلاق حسینی هشت سال دفاع مقدس بیش از پیش در جامعه ما نمود پیدا کند چرا که ما به فرهنگ دفاع مقدس و اخلاق شهدا و رزمندگان عزیز که اوج سادگی و بی آلایشی بود در اوضاع فعلی جامعه نیاز داریم .

وی در ادامه تصریح کرد : همه دنیای غرب و کشورهای دیگری مانند کشورهای حاشیه خلیج فارس تمام توان خود را برای نابودی این مکتب گذاشته اند اما در مانده اند چرا که خون شهدا و جانبازی ایثارگران این مکتب را تضمین کرده و محور مقتدر مقاومت حاصل این مکتب است هر چند امروز عده ای خائن به دنبال دور کردن مردم ما از این فرهنگ ارزشمند به صورت های مختلف هستند ، لذا مردم باید متوجه حرکت های دشمن باشند.

حجت الاسلام گرمسیری در بخش دیگری به مسئله نمای ساختمانها در شهرهای بزرگ اشاره و عنوان کرد : نمای ساختمان بر مبنای فرهنگ رومی و مانند آن نمونه ای دیگر از نفوذ است که به دنبال القای فرهنگ غربی است در حالی که طرح های ایرانی و اسلامی در دنیا منحصر به فرد هستند و می توان از آنها در نماهای ساختمانی استفاده کرد .

وی در ادامه با اشاره به مذاکره صلح امارات و بحرین با اسرائیل و آمریکا عنوان کرد : این اقدام خیانت به اسلام و مسلمانان و قدس شریف است و این قرارداد در میان افکار عمومی جهان اسلام پذیرفته شده نیست و تاثیری در روند فروپاشی رژیم اسرائیل و آمریکا نخواهد گذاشت که قطعا موجب پشیمانی این کشورهای مسلمان خواهد شد.

خطیب جمعه شهرستان لالی در ادامه به انتشار اخبار در فضای مجازی اشاره و اظهار داشت : کسانی که خبری منتشر می کنند باید موثق و منبع معتبر داشته باشند و انتظار داریم پلیس فتا با منتشرکنندگان مطالب نادرست در فضای مجازی برخورد کند چرا که نباید هرکسی هر مطلبی را مجاز باشد که به خورد مردم بدهد.
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :