۱۳۹۸ جمعه ۲۸ تير  | 2019 July 19
کد مطلب: 4888   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۰ مهر ساعت 20:31 نسخه چاپی
در حادثه ای تلخ

سقوط خودروی دانش آموزان روستایی به یک دره در جاده لالی به روستای تراز / انتقال مصدومان با بالگرد به اهواز + تصاویر

لالی نیوز:امروز صبح در حادثه ای تلخ خودروی حامل دانش آموزان روستایی در لالی به دره سقوط کرد . گفتنی است دانش آموزان حادثه دیده به علت نبود مدرسه کاردانش در منطقه محل سونت جهت تحصیل روزانه با سرویس این مسیر را طی می کردند و این اتفاق در حالی برای دانش آموزان هنرستان کارودانش امیرکبیر اتفاق افتاد که در حال بازگشت به خانه های خود در روستاهای بخش حتی بودند .

به گزارش لالی نیوز در اتفاقی که امروز در جاده لالی به روستای تراز رخ داد خودروی مینی بوس حامل دانش آموزان به دره سقوط و تعدادی از مسافران آن مصدوم شدند .
این سانحه بر اثر بی احتیاطی راننده ، نامناسب بودن جاده و خروج خودرور از مسیر در ابتدای محور روستای تراز و در نزدیکی روستای بنه سرخی اتفاق افتاده است .
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لالی در گفتگو با این خبرگزاری  آمار دانش آموزان مصدوم این خودرو را 16 نفر اعلام کرد.
مصطفی فاریابی در صحنه اعزام برخی از مصدومان با بالگرد اظهار داشت : در این حادثه تعدادی از دانش آموزان دچار مصدومیت شده که 4 نفر آن ها سریعا توسط آمبولانس ، 4 نفر دیگر از طریق اورژانس هوایی و 2 نفر از طریق هلال احمر جهت رسیدگی و طی مراحل درمانی و مراقبت های بیشتر به بیمارستان های مجهز اهواز اعزام شدند .
در این سانحه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان لالی از ابتدا در محل حادثه و بیمارستان حضور پیدا کرده بود و طی هماهنگی های ویژه و سریع با همکاری مهندس ترکی زاده فرماندار لالی ، دکتر تقی زاده مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور روند ارسال بالگرد و آماده سازی بیمارستان و پزشکان متخصص جهت رسیدگی به مصدومان تسریع شد.

 گفتنی است دانش آموزان حادثه دیده به علت مسافت زیاد مدرسه کاردانش در منطقه محل سکونت ، جهت تحصیل به صوورت روزانه و با سرویس این مسیر را طی می کردند و این اتفاق در حالی برای دانش آموزان هنرستان کار و دانش امیرکبیر اتفاق افتاد که در حال بازگشت به خانه های خود در روستاهای بخش حتی بودند .

محمد رحیمی ۱۳۹۷/۷/۳۰
درود بر شرف آقای هوشنگ عالیپور رئیس اورژانس لالی ودیگرهمکارانشون که انصافا امروز با وجود تعداد بالای مصدومین اقدامات اولیه رو خیلی سریع وبه نحو احسنت انجام دادن.انشالله سایرین الگو قرار بدن این عزیزان رو
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :