۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين  | 2019 March 23
کد مطلب: 4782   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ جمعه ۲۴ فروردين ساعت 23:54 نسخه چاپی
امام جمعه شهرستان لالی

اگر از( کالای ایرانی و تولید داخلی ) حمایت شود مشکل اشتغال حل شدنی است

لالی نیوز:حجت الاسلام سید احمدی در ادامه ضمن تقدیر از برگزار کنندگان اختتامیه سوگواره ملی دلنوشته های عاشورایی به سفر سردار شاهوار پور به لالی اشاره و اعلام کرد : طرح ها و پروژه های خوبی در راستای محرومیت زدایی در مناطق محروم لالی در حال انجام است .

به گزارش لالی نیوزحجت الاسلام سیداحمدی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان با تبریک عید مبعث عنوان کرد : همه باید از سیره پیامبر در زندگی پیروی کنیم چرا که راه نجات و سعادت و بهترین الگویی است که هر انسانی می تواند دنبال کند. 

وی در ادامه با بررسی ابعاد شخصیتی و سیره پیامبر اسلام تصریح کرد :  عید مبعث یکی از بزرگترین رویدادهایی است که در بین مسلمانان وجود دارد .

خطیب جمعه شهرستان لالی در ادامه به 29 فروردین و روز ارتش و نیروی زمینی اشاره و اظهار داشت : امروز ارتش جمهوری اسلامی یک ارتش ولایی بوده که با فرماندهان متدین در کنار نیروهای مسلح به کشور خدمت می کنند .

وی در ادامه با اشاره به شعار سال و فرمایشات مقام معظم رهبری در حمایت از کالای ایرانی عنوان داشت : اگر از کالای داخلی حمایت بیشتری صورت به میزان زیادی مسئله اشتغال جوانان بهبود می باید چرا که در کشورهای توسعه یافته مسئله حمایت از تولید داخلی به یک فرهنگ تبدیل شده است .

حجت الاسلام سید احمدی در ادامه ضمن تقدیر از برگزار کنندگان اختتامیه سوگواره ملی دلنوشته های عاشورایی به سفر سردار شاهوار پور به لالی اشاره و اعلام کرد : طرح ها و پروژه های خوبی در راستای محرومیت زدایی در مناطق محروم لالی در حال انجام است
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :