۱۳۹۷ جمعه ۳۰ شهريور  | 2018 September 21
کد مطلب: 4612   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ جمعه ۲۴ شهريور ساعت 21:57 نسخه چاپی
مدیر آموزش و پرورش لالی

از همه انتظار داریم به آموزش و پرورش کمک کنند / به تنهایی نمی توان مشکلات را حل کرد+عکس

لالی نیوز:مدیر آموزش و پرورش شهرستان لالی به مناسبت فصل بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید از آمادگی کامل جهت اتقبال از دانش آموزان در سال جدید تحصیلی خبر داد .

به گزارش لالی نیوز مدیر آموزش و پرورش لالی در سخنرانی بین دو نماز در مسجد جامع و در جمع مردم شهرستان عنوان کرد : هیچ کشوری به خود کفایی واقعی نمی رسد مگر این که نیروهای متخصص برای فعالیت های خود تربیت کند و تربیت این نیروها تنها در آموزش و پرورش اتفاق می افتد .

وی در ادامه با اشاره به این که آموزش و پرورش منشا هر تغییری در جامعه است عنوان کرد : شخصیت همه ما در مدرسه ساخته شده است و باید گفت که ثروت اصلی و حقیقی هر ملتی در توان یادگیری فرزندان و دانش آموزان آن جامعه است نه در دارا بودن طلا و نقره های فراوان و لذا ما انتظار داریم همه مردم با همکاری های خود فاصله خانه و مدرسه را کم کنند .

مصطفی فاریابی تاکید کرد : انتظار ویژه از اولیای دانش آموزان داریم تا با همکاری با مدرسه و آموزش و پرورش در رفع مشکلات این حوزه ما را یاری کنند چرا که سرمایه گزاری در راه علم هزینه نیست بلکه یک سرمایه گزاری واقعی است .

وی در ادامه با اشاره به فعالیت های متنوع در آموزش و پرورش به منظور آغاز سال تحصیلی جدید عنوان کرد : امسال به منظور تسهیل در رفت و آمد دانش آموزان و پایین آوردن تراکم کلاسی دو مدرسه جدید در لالی راه اندازی خواهد شد .

فاریابی در انتهای سخنان خود عنوان کرد : از همه انتظار داریم به آموزش و پرورش کمک کنند چرا که به تنهایی نمی توان مشکلات را حل کرد و آموزش و پرورشی می تواند موفق باشد که اولیا و مردم را در کنار خود ببیند .

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

 برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :