۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد  | 2018 June 20
کد مطلب: 4573   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۷ مرداد ساعت 03:07 نسخه چاپی

ادای احترام رکورددار حرکات انفرادی باتوپ به مردم در لالی/حسین عالی محمدی وارد لالی شد + تصاویر

لالی نیوز:عالی محمدی که امشب پس از طی مسافت زیادی به لالی رسیده بود فردا در انتهای این مسیر با حرکت از لالی به سمت مسجدسلیمان در استقبال همشهریان مسجدسلیمانی خود به این سفر و ماراتن پیاده روی خود پایان می دهد .

به گزارش لالی نیوز حسین عالی محمدی ورزشکار مسجدسلیمانی و رکورد دار حرکات نمایشی با توپ فوتبال که حدود یک ماه است سفر خود را از شهر ساحلی چالوس با پای پیاده آغاز و قرار است در این حرکت ورزشی مقداری از آب دریای خزر را که همراه خود دارد در دریاچه سد مسجدسلیمان به رودخانه کارون بریزد.

لازم به ذکر است حسین عالی محمدی تنها ورزشکار در رشته همگانی مسجدسلیمان است که تاکنون چندین رکورد از جمله طی مسافت اصفهان به شاهین شهر، فتح برج میلاد (سال های ۹۲ و ۹۳ )،طی مسافت بین شاه عبدالعظیم تا مرقد امام خمینی(ره)، مسافت ۱۵ کیلومتری مرز بین آسیا و اروپا را که از پل معروف بسفر می گذشت، فتح دیوار چین و… را با ضربات نمایشی توپ به نام مسجدسلیمان به ثبت برساند. وی سال هاست بدون اسپانسر مالی به فعالیت ورزشی خود ادامه می دهد.

عالی محمدی که امشب پس از طی مسافت زیادی به لالی رسیده بود فردا در انتهای این مسیر با حرکت از لالی به سمت مسجدسلیمان با استقبال همشهریان مسجدسلیمانی خود به این سفر و ماراتن پیاده روی خود پایان می دهد .

این ورزشکار بختیاری امشب با حضور در مسجد النبی شهرستان لالی مورد تقدیر نمازگزاران این مسجد قرار گرفت و همچنین اعلام کرد امروز مسیر پیاده روی خود را که از سمت شوشتر بود با تغییر به سمت لالی به احترام مردم کمی دورتر کردم تا در خدمت بختیاری های عزیز ذر این شهر باشم .

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

شهبازی ۱۳۹۶/۵/۱۷
واقعا خداقوت به شما آقای عالی محمدی انشاالله همیشه در پناه حق باشید پهلوان
گروه بهار لالی ۱۳۹۶/۵/۱۸
سپاس بیکران از ورزشکار ارزشمند بختیاری که با حفظ اصالت ومعرفی قوم بااصالتش برگی زرین را در تاریخ قومش رقم میزند
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :