۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير  | 2018 July 16
کد مطلب: 4558   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ شنبه ۷ مرداد ساعت 18:02 نسخه چاپی
در گفت و گو با رئیس اداره بهزیستی

ازپیگیری مسکن مهرمددجویان تابرنامه های گرامیداشت هفته بهزیستی + تصاویر

لالی نیوز:رئیس اداره بهزیستی شهرستان لالی در گفت و گو با لالی نیوز برنامه های هفته بهزیستی را در شهرستان تشریح کرد .

به گزارش لالی نیوز گل تاج حاجی پور رئیس اداره بهزیستی لالی در گفت و گو با این پایگاه خبری با گرامیداشت هفته بهزیستی و دهه کرامت از اجرای برنامه های مختلفی در خصوص گرامیداشت هفته بهزیستی در لالی خبر داد .

وی از جمله برنامه های این هفته را سرکشی و دیدار با مدد جویان و معلولان تحت پوشش این اداره ، زیارت شهدای گمنام ، برپایی نمایشگاه توانمندی های مددجویان مرکز توانبخشی چکاوک و ویزیت رایگان بیش از 50 معلول عنوان کرد .

رئیس اداره بهزیستی لالی همچنین از اعزام 20 نفر از معلولان تحت پوشش بهزیستی به اردوی زیارتی مشهد خبر داده که با حمایت خیرین و مشارکت مالی آن ها صورت گرفته است .

حاجی پور در ادامه در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت مسکن مهر مددجویان این اداره در لالی عنوان کرد : با توجه به مفقود شدن سندهای مسکن مهر مددجویان بهزیستی و لزوم صدور مجدد این سندها و روند اداری که می بایست طی شود کار تکمیل این واحد ها کمی به تاخیر افتاده است .

وی تاکید کرد : منابع اعتباری به ازای هر واحد 10 میلیون تومان بوده و در مجموع 500 میلیون برای 50 واحد تامین شده که در صورت تسریع در روند اداری آن ها و رفع مشکلات موجود در این مسیر احتمال بهره برداری از این 50 واحد مسکونی تا 22 بهمن ماه امسال دور از دسترس نیست .

رئیس اداره بهزیستی لالی در انتها با تقدیر و تشکر از مسئولان شهرستانی و استانی خواستار حمایت های بیشتر همه اقشار دولتی و حقیقی در راستای خدمات دهی مناسب تر و کیفی تر به مددجویان بهزیستی شهرستان شد .


 

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

نقش جهان ۱۳۹۶/۵/۱۸
خواهش میکنم از مسئولین زحمتکش جمهوری اسلامی ، اگر به مستحق و نیازمند ( آبرومند) ی کمک میکنند ، لطف کنند ، بزرگواری کنند و از آن خانواده عکس نگیرند هم خدای نکرده آبروی آن خانواده ی محترم خدشه دار نشود و هم عجر کار شما که مطمعنن فقط برای رضای خداست و نه برای نمایش عمومی از بین نرود.
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :