۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير  | 2018 July 16
کد مطلب: 4547   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۱ تير ساعت 16:50 نسخه چاپی
مدیر شبکه بهداشت و درمان لالی

(بیمارستان امید)شهرستان لالی موفق به كسب گواهینامه درجه دو اعتبار بخشی شد+عکس

لالی نیوز:مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان لالی از کسب رتبه درجه دو اعتبار بخشی بیمارستان امید در ارزیابی های کشوری از سوی کارشناسان خبره وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی خبر داد .

به گزارش لالی نیوز صادق سعیدی در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار داشت : در راستای استاندارد سازی خدمات سلامت ، ملاک های متعددی وجود دارد که یکی از آن روشها ، پیاده کردن و استقرار معیارها و استاندارد های اعتبار بخشی که بالغ بر 250 استاندارد بوده که همه ی بیمارستانهای کشور باید بر اساس این معیارها استاندارد سازی شوند و متناسب با تعداد استاندارد های اعتبار بخشی رتبه بندی می شوند و گواهینامه دریافت می کنند .

وی عنوان کرد : بیمارستان امید از زمانیکه در زمره بیمارستان ها قرار گرفت اعتبار بخشی درجه 3 را داشته که از ابتدای سال 95 همت همه همکاران بر این تعلق گرفت که جدیت بسیار در این راستا داشته باشند و خدمات خود را به سطحی برسانند که بیمارستان امید از نظر وزارت بهداشت و درمان ارتقاء رتبه داشته باشد .

مدیر شبکه بهداشت و درمان لالی با اشاره به تلاش ، کوشش و جدیت همه کارکنان اعم ریاست و مدیریت داخلی بیمارستان ، پزشکان ، دارو ساز ، پرستاران ، ماماها ، کارشناسان بهبود کیفیت ، کارشناسان تجهیزات پزشکی ، آمار و مدارک پزشکی ، رادیولوژی ، آزمایشگاه ، بهداشت محیط و حرفه ای ، بحران ، واحد ایمنی و کادر زحمت کش خدمات پشتیبانی و اداری ، پرسنل واحدهای درآمد و پذیرش ، خاطرنشان کرد : این اقدامات سبب شد که بیمارستان امید در سال 95 که توسط ارزیابان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی مورد ارزیابی قرار گرفت ، اعتبار بخشی رتبه درجه دو را کسب کند .

سعیدی اعلام کرد :به میزانی که رتبه بیمارستان امید افزایش داشته در بحث اعتبارات ، نیروی انسانی و تجهیزات هم به میزان قابل توجهی افزایش تخصیص از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان صورت خواهد گرفت .

وی تصریح کرد : با توجه به کسب این گواهینامه ، توجه بیشتر در زمینه اعتبارات ، تجهیزات و عوامل انسانی به این بیمارستان می تواند در رفع کمبودهای فعلی و کسب درجه های بالاتر مورد نقش موثری داشته باشد .

مدیر شبکه بهداشت و درمان لالی در انتهای سخنان خود تاکید کرد : هر چند وجود کمبودها و نقایصی در بیمارستان امید لالی ما را از اخذ گواهینامه ها و درجه های بالاتر محروم کرد اما به لطف کسب گواهینامه درجه 2 نیز می توان برخی از مشکلات موجود را مرتفع کرد.

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

 
برچسب ها : ,


محسن ۱۳۹۶/۴/۲۲
باسلام.لطفا به جای تبلیغات به فکر سونوگرافی و ازمایشگاه باشید
رفقا ۱۳۹۶/۴/۲۲
سلام به جای درجه دو که این همه تبلیغات می کنید و شعار می دهید و آسمان ریسمان می کنید درجه 6 و 7 باشیم ولی سونوگرافی و آزمایشگاه خوب داشته باشیم بهتر است
شهروند ۱۳۹۶/۴/۲۲
آقای خراسانی به فکر شهر خودمان هم باشیم بکوجرا پزشکان و پرستاران رفتار خوبی با مردم ندارند
شهروند منصف ۱۳۹۶/۴/۲۵
سلام و خسته نباشد. در جواب شهروند باید بگم پزشکان و پرستاران رفتارشون خیلی هم خوبه و این مردم هستند که رفتار بلد نیستند و به پزشکان بی احترامی میکنند .خود من به عنوان یک شهروند هر بار که به بیمارستان مراجعه کردم جز رفتار خوب پزشکان برخورد دیگه ای ندیدم.قبول کنیم که خیلی از مردم لالی برخورداجتماعی رو یاد نگرفتند .یک پزشک که اینهمه زحمت کشید و درس خوند و داره به جامعه ش خدمت میکنه حقش نیست که بهش بی احترامی شه و اون پزشکه که بهش بی احترامی میشه نه مریض.
شهروند منصف یک ۱۳۹۶/۴/۲۷
شهروند به اصطلاح منصف اولا شما شهروند لالی نیستید و قطعا در قالب شهروند میخوای از انتقاد وارد شده که درست هست سرپوش بزاری و داری به مردم لالی توهین میکنی مردم لالی هویت ش و تاریخ ش به چند هزار سال بر میگرده برو تاریخ بخون ، جایی که شما هستید و زندگی میکنید بعد از سالیان سال هنوز مردم ش باید برند پیش عشایر ما رفتار و برخورد آموزش ببینند
اقعی ۱۳۹۶/۴/۳۰
نگاه به بهداشت داخل حیاط شبکه و بیمارستان و درمانگاه کنید خدایی ببینید چقدراشعال رختید و بهداشت را رعایت می کنید
شهروند منصف ۱۳۹۶/۵/۱
من شهروند لالی هستم و زادگاهم لالیه.قصد توهین به هیچ شهروندی رو هم ندارم اما چرا باید دروغ بگم وقتی میبینم پزشکان عزیز با احترام برخورد میکنند.
نقش جهان ۱۳۹۶/۵/۱۰
بنده نسبت به ترفیع رتبه بیمارستان و عدم وجود پزشکان متخصص بصورت دائم تجهیزات بیمارستانی و... در بیمارستان معترض بودم ولی ، توضیحات مدیر شبکه درمورد مشکلات موجود در تامین تجهیزات و جذب پزشکان متخصص برای لالی ، که دلیل عمده ی آن ( جمعیت پایین شهر) و عدم رغبت حضور متخصصان در چنین شهرستانهایی تا حدود زیادی متوجه موانع و مشکلات موجود شدم . برای ریاست محترم شبکه ، بیمارستان و کلیه پرسنل ایشان آرزوی توفیق دارم
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :