عملکرد مسئولان در سال 95 و مطالبات مردم در سال 96

لالی نیوز:منطقه آزاد مکانی است برای بیان نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده مخاطبان در خصوص موضوعات مختلفی که در زمان های مختلف مطرح می شوند . در این بخش قصد داریم به شیوه ای نو پذیرای نظرات ، پیشنهادات وانتقادات مخاطبان سایت در خصوص مسائل مهم مطرح شده شهرستان لالی باشیم ؛ به این امید که با نگاهی ویژه هم از سوی مردم و هم از سوی مسئولین ، این قسمت مکانی برای به اشتراک گذاری آرا و اندیشه های همه مردم و دوستداران عمران و آبادانی این شهر در عرصه های گوناگون باشد . نکته مهمی که ذکر آن ضروری به نظر می رسد این است از آن جایی که نظرات مخاطبان در این بخش به منظور سازنده بودن و تاثیراتی که در مسائل مختلف خواهند داشت می بایست در بردارنده انتقاد ، پیشنهاد ، ارائه راهکار ، بیان نقاط ضعف و قوت و امثال آن باشد تا مجوز انتشار در سایت را کسب کند ، از انعکاس و انتشار نظراتی که محتوای آن توهین ، انتقاد ، تهمت ، سخنان کذب و غیر اخلاقی و به طور کلی مسائل نامرتبط با موضوع باشند معذوریم .

به گزارش لالی نیوز با سپری کردن روزهای پایانی سال 95 نگاه کوتاهی به عملکرد مسئولان در سالی که گذشت و بیان مطالبات مهم مدرم در سال آینده می تواند چراغ راهی برای مسئولان شهرستان لالی برای خدمت بهتر و بیشتر به مردم باشد .

در همین راستا همه مخاطبان این پایگاه خبری می توانند با درج نظرات سازنده علاوه بر نقد عملکرد مسئولین در سال 1395 مطالبات عمومی خود را اعلام تا مورد بررسی و پیگیری مسئولان در شهرستان قرار گیرد .


نظرات خود را در قسمت زیر وارد کنید

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۲ اسفند
کدخبر:4430منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۵ بيست و دوم اسفندلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-4430.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)