• برابر با : Saturday - 23 October - 2021

آخرین خبرها

حقوق معوقه کارگران شهرداری باعث تاسف است / شهرداری لالی باید به دنبال ایجاد منابع درآمدی باشد خداحافظی با یک مسئول مردمی/رئیس پلیس راهور لالی به کار خود در این شهر پایان داد داستان پیچیده شهرداری لالی / ابقای‌ سرپرست قبلی و کناره گیری سرپرست جدید فقدان گفتمان در خوزستان بیداد می کند رضا رضایی فرد به عنوان رئیس جدید اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان معرفی شد سرپرست جدید شهرداری لالی معرفی شد/حضور دوباره پژمان حاجت پور در سرپرستی شهردار لالی بالاخره انتخاب شد/فرضعلی علیجانی با 4 رای موافق به فرمانداری معرفی شد فقر ریشه کن نمی شود مگر این که مراکز فساد اقتصادی جمع شود/نمی توان هم مسئول بود و هم عضو چند کارخانه و شرکت محرومیت لالی، جایگاه فرماندار کجاست؟ پای خشکسالی به قشلاق عشایر هم رسید شهرستان اندیکا در زلزله اخیر مظلوم واقع شد/سرما در راه است و مردم سرپناه می‌خواهند تهیه و تحویل 5 سری جهیزیه توسط قرارگاه جهادی امام رضا علیه السلام شهرستان لالی بازنگری و اجرای طرح هادی در ۴۹ روستای لالی / ۱۴۰ واحد مسکونی ویژه محرومان در دست ساخت است هنرمند مسجدسلیمانی (عزت الله مهرآوران) درگذشت با افتخار از پشت کوه آمده ام تیشه بر پیکر هویتِ بانوی زاگرس عملکرد ضعیف مدیران ناکارآمد پای نماینده مجلس نوشته نشود / شاخص های توسعه چهار شهرستان در رتبه های پایین استان قرار دارد واکسیناسیون ۳۸۰۰ راس دام سبک توسط اکیپ دامپزشکی در مناطق صعب العبور لالی دغدغه هایی خطاب به استاندار خوزستان بیش از 20 مصدوم در پی زمین لرزه شدید در مرز چهار محال و بختیاری وخوزستان / آماده باش کلیه ستادهای بحران در شهرستان ها + تصاویر

6
اندیکا ، لالی ، مسجدسلیمان ، هفتکل ، ایذه ، باغملک و شوشتر

۱۲ شهرستان خوزستان مشمول معافیت های مالیاتی شدند/محرومیت شهرهای بختیاری دیده شد

  • کد خبر : 1574
  • 01 تیر 1400 - 12:48
۱۲ شهرستان خوزستان مشمول معافیت های مالیاتی شدند/محرومیت شهرهای بختیاری دیده شد
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز گفت: بر اساس قانون بودجه ۱۴۰۰ در چارچوب جزء سه بند "پ" ماده ۳۲ قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه‌ای کشور، ۱۲ شهرستان غیربرخوردار از اشتغال خوزستان مشمول معافیت‎‌های مالیاتی مشابه با مناطق آزاد شدند که در میان آن ها نام 8 شهر بختیاری نشین دیده می شود.

شهلا عموری اظهارداشت: یکی از ظرفیت‌های مهم قانون بودجه سال ۱۴۰۰ ویژه بهره‌مندی بخش خصوصی در استان خوزستان، جزء یک از بند “د” تبصره ۶ این قانون است.

وی ادامه‌داد: پیش‌بینی می‌شود که با سیاست‌های حمایتی که در قالب این تبصره و اجزاء آن تعیین شده، شاهد سرمایه‌گذاری‌های متعدد در ابعاد مختلف در استان خوزستان باشیم.

دبیر شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی خوزستان با بیان اینکه شاخص‌های مناطق و شهرستان های غیربرخوردار از اشتغال با پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور به تصویب هیات وزیران رسیده است.

عموری اضافه‌کرد: بر اساس این تصویبنامه هیات وزیران، شهرستان‌های کم برخوردار اشتغال (۱۲ شهرستان) ایذه، دشت آزادگان، شادگان، شوشتر، مسجدسلیمان، باغملک، لالی، گتوند، اندیکا، هفتگل، هویزه و حمیدیه مشمول بند “پ” ماده ۳۲ قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه‌ای کشور هستند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز  خاطرنشان‌کرد: تمامی طرح‌هایی که در این شهرستان‌ها به بهره‌برداری می‌رسند و یا مجوز تاسیس دریافت می‌کنند از معافیت‌های مالیاتی ( مالیات مستقیم) مشابه مناطق آزاد برخوردار خواهند شد.

به گزارش ایرنا، بر اساس جزء سه بند “پ” ماده ۳۲ قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه‌ای کشور معافیت مالیاتی واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی در مناطق غیربرخوردار از اشتغال را به میزان معافیت‌های منظور شده در مناطق آزاد تجاری- صنعتی اعمال می‌شود.

گفتنی است، شهرستان هایی که نرخ بیکاری آنها بالاتر از میانگین نرخ بیکاری کشور است، به عنوان مناطق غیربرخوردار از اشتغال تعریف می‌شوند. این مناطق با پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تصویب هیات وزیران در سال اول و نیز ششم هر دهه تعیین می‌شود.

لینک کوتاه : https://lalinews.ir/?p=1574

برچسب ها