در اوج اختلاف اعضا
اعضای ((هیئت رئیسه چهارمین سال شورای شهرلالی)) انتخاب شدند + جزئیات

لالی نیوز:در روزهای گذشته جلسه انتخاب هیئت رئیسه شورای شهر لالی برگزار و اعضا به ترتیب زیر انتخاب شدند.

به گزارش لالی نیوز در روزهای گذشته جلسه انتخاب هیئت رئیسه شورای شهر لالی برگزار و اعضا به ترتیب زیر انتخاب شدند.

محمد خدری (رئیس شورا)                 3 رای
جهانبخش یوسفی (نایب رئیس)         3 رای
علی حسین خدری (خزانه دار)          3 رای


علیرضا هزاریان و سعادت حیدری دو عضو دیگر که با تاخیر دو روزه صورتجلسه را امضا کردند نسبت به تصمیم سه عضو دیگر معترض بوده و آن را ناشی از دخالت های خارج از شورا می دانند که باعث بروز اختلاف و عدم وحدت در مجموعه شورای شهر شده است .

گفتنی است در سالهای اول فعالیت شورای شهر ترکیب اعضای متنوع تری در هیئت رئیسه حاکم بوده اما این ترکیب در آخرین سال فعالیت حکایت از اوج اختلافات در میان اعضای شورای شهر است .

شورای شهری که پس از گذشت ۳ سال از فعالیت خود نه تنها اقدام قابل قبولی در رفع مشکلات شهر نداشته بلکه با دامن زدن به مسائل قومی چه در آغاز راه و چه در پایان راه موجب دور شدن شهرداری از مسیر خدمت به مردم شده است.

تجربه ۳ شهردار در طول ۳ سال ، کارنامه ضعیف شورایی را نمایش می دهد که با عملکرد خود بیش از پیش این نکته را برای شهروندان به اثبات رسانده که مردم باید در انتخاب های خود به دنبال اهدافی بلندتر و عمیق تر از مسائل قومی باشند چرا که نتیجه تفکرات قومی شورایی می شود که تنها دغدغه و هدفشان انتخاب شهردار و هیئت رئیسه ای است که متاسفانه در سه سال گذشته نه تنها هیچ دردی از مردم دوا نکرده اند بلکه در ابتدایی ترین امور خود یعنی پرداخت حقوق کارکنان و کارگران زحمت کش شهرداری هم مانده اند.

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۷ شهريور
کدخبر:5219منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۹ هفدهم شهريورلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-5219.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)