مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
دهمین سوگواره ملی دل نوشته‌های عاشورایی به میزبانی شهرستان لالی برگزار می شود + جزئیات

لالی نیوز:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از انتشار فراخوان دهمین سوگواره ملی «دل نوشته‌های عاشورا» به میزبانی شهرستان لالی خبر داد.

به گزارش لالی نیوز محمد جوروند با اعلام این خبر گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لالی «دهمین سوگواره ملی دل نوشته های عاشورا» را با گستره ملی برگزار می کند.

وی با اشاره به انتشار فراخوان سوگواره و بخش های آن افزود: این سوگواره در دو بخش ادبی و عکس برگزار می شود که در بخش ادبی هر شاعر و نویسنده می تواند حداکثر  3  اثر خود را شامل شعر کلیه سبک ها و قالب ها و دلنوشته به دبیرخانه ارسال کند.

جوروند ادامه داد: در بخش عکس نیز، هر عکاس می تواند حداکثر 10 قطعه عکس به صورت آنالوگ یا دیجیتال با موضوعات مسجد و محرم، جوانان و عزاداری سالار شهیدان به دبیرخانه ارسال کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اظهار داشت: طبق اعلام فراخوان، برگزار کنندگان جشنواره حق انتشار عکس های پذیرفته شده با ذکر نام عکاس را دارند.

وی افزود: در گاه شمار سوگواره مهلت ارسال آثار در هر دو بخش تا شانزدهم مهرماه 1399 اعلام شده است و داوری و بازبینی آثار روز هجدهم مهرماه انجام و آیین اختتامیه بیستم مهرماه در شهرستان لالی برگزار می شود.

جوروند اضافه کرد: طبق شرایط اعلام شده در فراخوان، آثار ارسال شده به سوگواره عودت داده نخواهد شد و همچنین آثار برگزیدگان دوره های قبلی سوگواره پذیرفته نمی شود.

گفتنی ست، علاقمندان می توانند آثار خود را به نشانی delneveshte.ashura@gmail.com و یا از طریق فضای مجازی به شماره 09014521923 به دبیرخانه سوگواره ارسال کنند.

لازم به ذکر است، دبیرخانه سوگواره واقع در خوزستان، شهرستان لالی، خیابان شهید جمالپور، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماره تماس های 06143295880 و 09014521923 آماده پاسخگویی و ارائه اطلاعات بیشتر به علاقه مندان است


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۹ سه شنبه ۴ شهريور
کدخبر:5211منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۹ چهارم شهريورلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-5211.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)