نماینده مردم مسجدسلیمان،لالی،اندیکاوهفتکل
درمدیریت منطقه ازنیروهای بومی حمایت خواهم کرد/عقد اخوت با احدی نبسته ام جز کسی که خدمت کند

لالی نیوز:سردار ورناصری در سخنان خود با تاکید به همه مسئولان به جذب و استخدام نیروهای بومی به جای افراد غیر بومی در ادارات تاکید کرد : با صراحت اعلام می کنم در مدیریت منطقه از نیروهای بومی حمایت و به جوانان اعتماد خواهم کرد.

به گزارش لالی نیوز نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان ، لالی ، اندیکا و هفتکل در مجلس اظهار داشت : از نزدیک مشکلات شهرستان لالی را دیده و می شناسم و حتی از قبل از انتخابات هم از برخی امور و مشکلات شهرستان بازدید کرده و نسبت به شناسایی معضلات اقداماتی داشته ام به طوری که بعد از پیروزی در انتخابات و از ماه های پیش ، دیدارهای متعددی را با مسئولین مختلف در راستای رفع مشکلات منطقه داشته ام .

وی در ادامه عنوان کرد : انتخابات تمام شده است و همه تلاش های خارج پرانتزی که دنبال عدم موفقیت ما بود به نتیجه نرسید و بنده برای مدیریت شهرستان هیچ خط قرمزی جز خدمت به مردم نمی بینم و انتظاری هم جز خدمت به مردم از مدیران ندارم و با صدای بلند اعلام می کنم آن چه برای من مهم است موفق بودن مدیران در حوزه های کاری مربوطه است نه همراهی کردن در ایام انتخابات .

علیرضا ورناصری در ادامه عنوان داشت: منطقه ما به مراتب از لحاظ توسعه یافتگی از مناطق دیگر استان وضع بدتری دارد و باید نگاه ویژه ای به این حوزه صورت بگیرد و مدیران با انرژی بیشتری فعالیت کنند چرا که تغییر در اوضاع منطقه از خود ما شروع می شود .

وی تصریح کرد : عقد اخوت با احدی نبسته ام جز کسی که به مردم خدمت کند لذا همان گونه که در جنگ نشان داده ایم با دست خالی هم می توان به هدف رسید باید در مشکلات به مردم اعتماد کنیم و با اعتماد و همراهی مردم مانند زمان جنگ جواب خوبی خواهیم گرفت .

عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه تاکید کرد : همه مدیران ادارات برای حل مشکلات حوزه خود باید تا مقام وزارت هم پیگیری کنند و خود را در لالی محصور نکنند و در این راه ، ما هم حمایت خواهیم کرد چرا که ما مرجع حل مشکلات هستیم و باید وظایف قانونی خود را به نحو احسن انجام دهیم.

سردار ورناصری اظهار داشت : کاری ندارم که در لالی جقدر به من رای داده اند ، بنده خود را خدمتگذار همه می دانم حتی افرادی که در ستاد رقبای من فعالیت می کردند و از مدیران ادارات هم انتظار دارم ارتباط مناسب و تعامل خوبی با همه مردم داشته باشند چرا که بنده به عنوان یک مطالبه گر تا زمانی که نماینده هستم با کسی تعارف ندارم و همه باید پاسخگوی مشکلات مردم باشیم .

وی عنوان کرد : در لالی به دلیل عملکردهای سیاسی ، بی باوری عمومی شده است و باید سال ها وقت گذاشت تا مردم بدانند با آن ها صادقانه حرف می زنیم لذا اعلام می کنم هیچ نگاه سیاسی در دوران کاری بنده نخواهد بود و به کسی امتیازی نخواهم داد به طوری که این موضوع را به مسئولان 4 دفتر شهرستان هم اعلام کرده و از آن ها فقط خدمت به مردم را خواسته ام .

نماینده مردم مسجدسلیمان ، لالی ، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی در ادامه به برخی از طرح های نیمه کاره شهرستان لالی اشاره و اعلام کرد : برای طرح آب رسانی از حتی به لالی دیروز در استانداری تصمیمات خوبی گرفته شد .

وی عنوان کرد : طرح های کشاورزی لالی تابلوی عزت جمهوری اسلامی است که نماد ناکارآمدی سیستم است به طوری که باید به نتیجه برسد و این موضوع منشور بنده برای مسئولان این حوزه است .

علیرضا ورناصری ادامه داد : سد تراز علی رغم همه تبلیغات پر سرو صدای خود با پیگیری هایی که داشتم متوجه شدم در برنامه های وزارت نیرو در سال جاری یک ریال هم برای آن در نظر گرفته نشده است که به جد پیگیر این مسئله از وزارت مربوطه خواهم بود.

وی در انتهای سخنان خود با تاکید به همه مسئولان به جذب و استخدام نیروهای بومی به جای افراد غیر بومی در ادارات تاکید کرد : با صراحت اعلام می کنم در مدیریت منطقه از نیروهای بومی حمایت و به جوانان اعتماد خواهم کرد و این اصرار من بر بومی گزینی به خاطر تعصبات افراد بومی است که قطعا بیش از فرد دیگری است و با میدان دادن به این جوانان استعداد های زیادی شکوفا خواهد شد .

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۹ پنج شنبه ۵ تير
کدخبر:5192منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۹ پنجم تيرلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-5192.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)