خطیب جمعه شهرستان لالی:
پیروزی انقلاب اسلامی ایران از بزرگترین حوادث سیاسی و اجتماعی قرن بیستم بود

لالی نیوز:حجت الاسلام جعفری تصریح کرد : رهبری و مکتب الهی در کنار حضور مردم در سراسر کشور به آغاز و پیروزی انقلاب کمک کرد به طوری که انقلاب ما مثل همه انقلاب ها با مردم آغاز شد و برخلاف همه انقلاب ها با مردم ادامه یافت.

به گزارش لالی نیوز امام جمعه موقت شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه امروز به وعده های الهی در برپایی حکومت صالح به دست مستضعفان عالم پرداخته و اظهار داشت : امروز جبهه استکبار از ما ترس دارد چرا که آمریکا همواره از تفکر انقلابی که مانع از حضور آمریکا در ایران و منطقه بود نگران بود تا جایی که امروز پس از ترور سردار شهید سلیمانی از ترس منافع خود تهدید به ترور سردار قاآنی هم می کنند .

وی در ادامه با گرامیداشت ۱۹ بهمن سالروز وفات حضرت ام البنین (س) عنوان کرد : این بانوی بزرگ در کنار حضرت زینب (س)  یکی از پیام رسانان کربلا بود و در بقیع چنان روضه می خواند که حتی دشمنان اسلام هم برای شهدای کربلا گریه می کردند .

حجت الاسلام جعفری در ادامه به ۲۲ بهمن ماه و سالروز پیروزی انقلاب اشاره و ضمن تبریک این مناسب عنوان داشت : انشالله با حضوری پرشور و با بصیرت در جشن ملی حاضر شویم و با آرمانهای امام و رهبر انقلاب بیعت مجدد نماییم .

وی در همین راستا اظهار داشت : پیروزی انقلاب اسلامی از بزرگترین حوادث سیاسی و اجتماعی قرن بیستم بود که مهمترین تفاوت آن با سایر انقلاب ها در رهبری آن بود که در ایران یک رهبر الهی و مردمی و غیر حزبی بر سر کار بود به طوری که سایر انقلاب ها را تفکرات شخصی خاص به پیش می برد .

امام جمعه موقت لالی تاکید کرد : در سایر انقلاب ها انگیزه ها مادی بود اما در انقلاب ما ابعاد معنوی مهمی وجود داشت به طوری که انقلاب با اهداف مشخص اسلام خواهی ، استکبار ستیزی ، دفاع از مظلوم و پیشرفت اقتصادی و اجتماعی به وجود آمد .

حجت الاسلام جعفری در ادامه تصریح کرد : رهبری و مکتب الهی در کنار حضور مردم در سراسر کشور به آغاز و پیروزی انقلاب کمک کرد به طوری که انقلاب ما مثل همه انقلاب ها با مردم آغاز شد و برخلاف همه انقلاب ها با مردم ادامه یافت.

وی اظهار داشت : عدم انحراف از اصول و ارزشهای انقلاب ، ویژگی دیگر انقلاب اسلامی در مقایسه با همه انقلاب های دیگر است به طوری که امروزه پس از ۴۱ سال با راهبری رهبر عزیزمان راه و هدف همان راه و هدفی است که در اوایل انقلاب بود .


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ بهمن
کدخبر:5115منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۸ بيست و سوم بهمنلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-5115.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)