خطیب جمعه لالی
فرهنگ مقاومت ما ثمره هشت سال دفاع مقدس رزمندگان بوده است

لالی نیوز:وی سخنان خود به فرمایشات رهبری در خصوص اقدامات خصمانه آمریکا بر علیه ایران اشاره و عنوان داشت : باید مواظب بود تا سخنان رهبری که عنوان داشته هیچ گونه مذاکره ای در هیچ سطحی با آمریکا نباشد در همه ابعاد عملی شود.

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در نماز جمعه این هفته با گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشت : آن چه در دل رزمندگان بود بندگی خدا و ایثار در راه خداوند بود و این ارتباط با خدا بودکه عظمت امروز کشور را نصیب ما کرد که حتی ابر قدرت های امروز ، حتی فکر تجاوز به خاک کشور ما را هم نمی کنند.

وی تصریح کرد : فرهنگ مقاومتی که امروز در کشورهای منطقه دستاوردهای بزرگی داشته است ثمره هشت سال دفاع مقدس رزمندگان ما بوده است .

حجت الاسلام سیداحمدی در ادامه به بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی اشاره و اظهار داشت : تعلیم و تربیت مسئله مهمی برای کشور و نظام است و هر آن چه قرار است در آینده کشور اتفاق بیفتد در آموزش و پرورش برنامه ریزی و اقدام می شود که جا دارد از زحمات همه خدمتگزاران این عرصه در شهرستان تقدیر و تشکر کنیم .

وی در بخش دیگری از سخنان خود به فرمایشات رهبری در خصوص اقدامات خصمانه آمریکا بر علیه ایران اشاره و عنوان داشت : باید مواظب بود تا سخنان رهبری که عنوان داشته هیچ گونه مذاکره ای در هیچ سطحی با آمریکا نباشد در همه ابعاد عملی شود.


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۸ جمعه ۲۹ شهريور
کدخبر:5094منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۸ بيست و نهم شهريورلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-5094.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)