در فرمانداری لالی
رئیس جدید اداره آبفا شهری لالی معارفه شد/سکان اداره آب در دست یک مدیر جدید + عکس

لالی نیوز:امروز صبح مراسم معارفه رئیس جدید آبفا شهری لالی برگزار شد .

به گزارش لالی نیوز در مراسمی که امروز صبح در محل فرمانداری شهرستان لالی برگزار شد دانیال نیامد پور از مقام خود تودیع و بهنام خسروی به عنوان مدیر جدید این دستگاه معارفه شد .

گفتنی است دانیال نیامدپور در حالی سکان ریاست اداره آبفا شهری لالی را به خسروی واگذار کرد که در آستانه بازنشستگی قرار دارد . بهنام خسروی مدیر جدید از شهرستان لالی بوده که در سه سال قبل در آبفا شهری اندیمشک فعالیت داشته که فعالیت های وی معطوف به امورات مالی و حسابداری آن شهرستان بوده است.

در روزهای گذشته و ماه های اخیر اعتراضات کارکنان آبفا شهری لالی حاشیه های زیادی را متوجه مدیریت و مسئولان مربوطه در حوزه آبفا کرده به طوری که این تغییر به نظر ناشی از همین اعتراضات است و حال باید دید آیا مدیر جدید که سابقه مدیریتی قبلی هم ندارد می تواند در رفع مشکلات کارکنان و پرداخت حقوق معوقه آن ها کاری از پیش ببرد ؟

در سال های گذشته اداره آبفا شهری لالی در زمانی به درازای بیش از 15 سال تنها یک مدیر داشته (امام بخش جهانبخشی) که پس از بازنشستگی وی این اداره به صورت میانگین هر دو سال یک مدیر را بر صندلی ریاست خود دیده است اما هنوز انتظارات مردم برآورده نشده و مشکلاتی همچون کیفیت پایین آب در تابستان و قطعی آب در زمستان و فصل باران هنوز رفع نشده است .

 
 

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ آبان
کدخبر:4909منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۷ سي آبانلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-4909.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)