در اتفاقی تلخ
مرگ یک جوان دیگر در اثرسقوط از پل بزرگ شهرستان لالی/مسئولان کاری کنند + عکس

لالی نیوز:در اتفاقی تلخ یک جوان دیگر بر اثر سقوط از پل بزرگ لالی جان خود را از دست داد .

به گزارش لالی نیوز حکایت پل بزرگ لالی و اتفاقات تلخ آن بر هیچ کسی پوشیده نیست و تقریبا همه مردم هر چند ماه یکبار عادت به شنیدن خبرهای تلخی از این مکان دارند اما این اتفاقات تلخ متاسفانه تاکنون هیچ تکاپویی در مسئولان ایجاد نکرده است .

سقوط از پل و به دنبال آن مرگ های متعددی که در یکسال گذشته اتفاق افتاده این موضوع را برای همه به صورت آشکاری نمایان کرده که این مکان علاوه بر نیاز به بهسازی و حفاظ گذاری به صورت مناسب ضرورت استقرار یک تیم غریق نجات به صورت ثابت را در خود می طلبد .

در اتفاقی تلخی که در چند روز گذشته برای یکی از جوانان اتفاق افتاد و تصاویر و فیلم های آن به صورت گسترده منتشر شد قلب همه مردم از صحنه های تلخ آن به درد آمد ، در صورتی که حضور یک قایق و تیم غریق نجات می توانست این جوان را از مرگ نجات دهد .

از زبان همه مردم و خطاب به مسئولان شهرستان بیان می کنیم و انتظار داریم که در اولویت اول نرده گذاری و ایجاد حفاظ اولین راه برای مقابله با هر گونه خطر احتمالی سقوط از این پل باشد و در اولویت دوم با همکاری هلال احمر و نهادهای مربوطه یک واحد ثابت غریق نجات و پایگاه امداد دریایی در کمترین فاصله با پل مستقر شده که در زمان های مورد نیاز سریعا اقدامات لازم را به عمل بیارند .  


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ آبان
کدخبر:4908منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۷ سي آبانلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-4908.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)