در نشست خبری فرمانده سپاه لالی
بسیج مانندیک مزرعه بدون حصار است/هرکسی به طبقه محروم خدمت کند بسیجی است

لالی نیوز:به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج نشست خبری فرمانده سپاه شهرستان لالی امروز در محل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لالی و با حضور اصحاب رسانه برگزار شد .

به گزارش لالی نیوز در این برنامه فرمانده سپاه ناحیه مقاومت لالی با گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت : مشکلات امروز کشور ناشی از فاصله گرفتن از تفکر و فرهنگ بسیجی است و راه برون رفت از آن ها بازگشت به این فرهنگ است .

وی در ادامه عنوان کرد : همان گونه که در سال های پیش مشکلات فراوانی با تفکر بسیجی در کشور رفع شده باید در همه زمینه ها با این فرهنگ کار کنیم چرا که بسیج مانند یک مزرعه بدون حصار است و هر کسی در هر جایگاهی برای خدمت به طبقه محروم در تلاش باشد بسیجی است .

سرگرد محمودی اظهار داشت : قرارگاه پیشرفت و آبادانی در استان خوزستان و در شهرهای محدودی فعالیت دارد که با توجه به نقاط محروم فراوان در لالی این قرارگاه فعالیت های متعددی را در حوزه های راهسازی ، آب رسانی ، ساخت مسکن ، توزیع لوازم التحریر ، ساخت خانه عالم ، اعزام روحانی و ... با همکاری مسئولان به انجام رسانده است .

وی در ادامه با اشاره به ایام هفته بسیج و نامگذاری روزهای آن اعلام کرد : در هفته بسیج بیش از 100 برنامه در حوزه های مختلف در شهرستان لالی برگزار خواهیم کرد .

فرمانده سپاه شهرستان لالی از مهمترین برنامه های هفته بسیج به اعزام راهیان نور دانش آموزی ، نواختن زنگ بسیج در مدارس ، کلنگ زنی جهت احداث منازل مسکونی جهت مددجویان، دیدار با خانواده شهدا و غبارروبی گلزار شهدا ، کارگاه های مختلف مهارتهای زندگی ، بصیرتی و آسیب های اجتماعی ، نشست سران عشایر و معتمدین و تجمع بسیجیان اشاره کرد .

در ادامه برنامه پرسش و پاسخ از سوی اصحاب رسانه حاضر در این جلسه مطرح شد .


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ آبان
کدخبر:4905منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۷ بيست و هفتم آبانلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-4905.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)