قابل توجه مسئولان رده بالا
اعتراض دوباره کارکنان آبفا شهری لالی/هشت ماه زندگی بدون حقوق + تصاویر

لالی نیوز: گفتنی است بنا به اظهارات مجموعه کارکنانی که امروز به علت اعتراض از فعالیت خود دست کشیدند بیش از 8 ماه حقوق کارکنان رسمی و در حدود یکسال حقوق مجموعه پیمانکاری تاخیر داشته و واریز نشده است .

به گزارش لالی نیوز امروز صبح کارکنان اداره آبفا شهری لالی با اعتصاب در محل این اداره خواستار رسیدگی مسئولان به مشکلات خود شدند .

کارکنان اداره آبفا شهری لالی در اقدامی که امروز صبح در محل فعالیت خود انجام دادند ضمن اعتراض به بی توجهی مسئولان خواستار رسیدگی به مشکلات خود از سوی مراجع ذیربط شدند

گفتنی است بنا به اظهارات مجموعه کارکنانی که امروز به علت اعتراض از فعالیت خود دست کشیدند بیش از 8 ماه حقوق کارکنان رسمی و در حدود یکسال حقوق مجموعه پیمانکاری تاخیر داشته و واریز نشده است .

در حالی این اعتراض رخ داده که چندین بار قبل نیز در اداره آبفا اعتراض به حقوق معوقه رسانه ای شده بود اما متاسفانه مسئولان شهرستان به سادگی از کنار آن گذشته اند .

انتظار می رود مسئولان ارشد شهرستان از نماینده تا فرماندار و مسئولان استانی از مدیر کل تا استاندار خود را جای سرپرستان خانواده هایی بگذارند که بیش از 8 ماه حقوق دریافت نکرده اند و ببینند که زندگی در شرایط گرانی امروز با چنین اوضاع اقتصادی و بدون حقوق ماهانه چگونه میسر است .

یکی از نکات مهمی که امروز در جریان اعتراض کارکنان آبفا به خوبی مشهود بود اعتراض به عملکرد رئیس اداره آبفا بوده که منجر به تاخیر در پرداخت حقوق آنان شده است .

پس از ساعاتی از این اعتراض با حضور فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان لالی در محل اداره و گفتگو با کارکنان با وعده پیگیری از طریق مسئولان جهت رفع مشکل ، کارکنان اداره آبفا به اعتراض خود به صورت موقتی و به گفته خودشان با مهلتی چند روزه پایان دادند .

 

 


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ آبان
کدخبر:4903منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۷ بيست و هفتم آبانلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-4903.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)