آخرین اخبار
بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مدیر کل هلال احمر خوزستان از روند درمان دانش آموزان حادثه دیده لالی

لالی نیوز:بعد از ظهر امروز معاون تربیت بدنی و سلامت و معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان به اتفاق رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز و مدیرکل هلال احمر خوزستان با حضور در محل بیمارستان گلستان اهواز پیگیر روند درمان دانش آموزان حادثه دیده در لالی شدند.

به گزارش لالی نیوز بعد از ظهر امروز معاون تربیت بدنی و سلامت  و معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان به اتفاق رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز و مدیرکل هلال احمر خوزستان با حضور در محل بیمارستان گلستان اهواز پیگیر روند درمان دانش آموزان حادثه دیده  در لالی شدند.

محمود معزی معاون تربیت بدنی و سلامت ، مهدی رفیعی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان، نظری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز و خدادادی مدیر کل هلال احمر استان خوزستان در راستای پیگیری روند درمان دانش آموزان حادثه دیده واژگونی مینی بوس در محور لالی تاراز در بیمارستان گلستان اهواز حضور یافتند.

گفتنی است در همان لحظات اولیه حضور دانش آموزان آسیب دیده در مرکز درمانی گلستان کمیته پیگیری آموزش و پرورش خوزستان متشکل از معاون تربیت بدنی و سلامت مدیر کل رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در محل بیمارستان گلستان حضور داشتند تا از نزدیک پیگیری روند درمان این دانش آموزان باشند.


شایان ذکر است در قالب این بازدید نظری دستورات لازم را در خصوص تسریع در روند درمان این دانش آموزان را به کادر درمانی ابلاغ کرد.

گفتنی است در اتفاقی که دیروز در جاده لالی به روستای تراز رخ داد خودروی مینی بوس حامل دانش آموزان به دره سقوط و تعدادی از مسافران آن مصدوم شدند .

معزی

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷ سه شنبه ۱ آبان
کدخبر:4889منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۷ اول آبانلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-4889.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)