فرماندار لالی مطرح کرد
پیشرفت ( نود درصدی )طرح های آبرسانی به زمین های کشاورزی در شهرستان لالی

لالی نیوز:جلسه اصحاب رسانه با حضور فرماندار ، بخشداران و جمعی از مسئولین شهرستان لالی برگزار شد .

به گزارش لالی نیوز فرماندار شهرستان لالی در جمع خبرنگاران شهرستان ضمن تقدیر از فعالیت های این مجموعه و گرامیداشت روز خبرنگار به ارائه گزارشی از برخی پروژه های عمرانی شهرستان پرداخت. 

گودرز ترکی زاده در سخنانی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور عنوان کرد : اصحاب رسانه باید وضعیت کشور را درک و با تزریق روحیه نشاط و امیدواری مردم را به آینده نظام و کشور امیدوار کنند چرا که دشمنان انقلاب در همه عرصه ها در حال جنگ با ملت ما هستند لذا خبرنگاران نقش بی بدیلی در امیدواری مردم از آینده کشور دارند .

وی در ادامه با اشاره به مشکلات مربوط به حوزه آب شرب مردم در لالی اظهار داشت : حفر سه چاه آب شرب در منطقه حتی لالی در حال پیگیری بوده که به زودی عملیات آبرسانی به شهر و روستاهای لالی با اعتباری در حدود 24 میلیارد تومان این مشکل را در شهرستان مرتفع خواهد کرد .

فرماندار لالی در بخش دیگری اعلام کرد : طرح آبرسانی به دشت هارکله با بیش از هشت میلیارد اعتبار و طرح آبرسانی به دشت لالی با هشت و نیم میلیارد تومان اعتبار حدود 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که نوید خوبی برای طرح های کشاورزی و بهبود معیشت مردم خواهد بود .

ترکی زاده در انتها با اشاره به اعطای بیش از 2 میلیارد تسهیلات اشتغالزایی در لالی عنوان کرد : آمادگی ارائه تسهیلات به همه افرادی که در پی ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان هستند از سوی مسئولین و نهادهای مختلف در لالی وجود دارد.

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ مرداد
کدخبر:4859منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۷ بيست و دوم مردادلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-4859.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)