در نماز جمعه شهرستان لالی
از تبریک روز معلم و هفته هلال احمر تا تاکید بر حمایت از کالای ایرانی و کارگران

لالی نیوز:امام جمعه شهرستان لالی در نماز جمعه امروز ضمن تبریک نیمه شعبان و میلاد حضرت ولی عصر (عج) از برگزار کنندگان برنامه های مختلف فرهنگی و معرفتی این مناسبت در شهرستان لالی تقدیر کرد .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در نماز جمعه امروز ضمن تبریک نیمه شعبان و میلاد حضرت ولی عصر (عج) از برگزار کنندگان برنامه های مختلف فرهنگی و معرفتی این مناسبت در شهرستان لالی تقدیر کرد .

وی در ادامه با تبریک هفته معلم و سالروز شهادت معلم شهید مرتضی مطهری تصریح کرد : معلمین بخش مهمی از جامعه هستند که برای خدمت به مردم از عمر خود مایه می گذارند و همواره برای خدمت به مردم دلسوز بوده اند .

حجت الاسلام سیداحمدی همچنین با تبریک روز کارگر و تجلیل از زحمات این قشر زحمتکش به دیدار جمعی از کارگران با مقام معظم رهبری اشاره و تاکید کرد : قدر دانستن و اهمیت به جامعه کارگری امر مهمی است که باید با حمایت از کالای ایرانی و تقویت کارگاه ها و کارخانه های داخلی از سوی عموم مردم صورت گیرد .

وی در بخش دیگری به روز سربازان گمنام امام زمان (ع) اشاره و عنوان کرد : سربازان گمنام کارهای بزرگی در کشور انجام می دهند که این کارهای بزرگ هم در گمنامی است و اجر این کارها در همین گمنام بودن آن هاست .

خطیب جمعه شهرستان لالی در انتها با تبریک هفته هلال احمر اظهار داشت : جمعیت هلال احمر در کشور و در حوادث مختلف همواره برای خدمت فی سبیل الله آماده و پای کاربوده اند که از این زحمات و کوشش های این تلاشگران سپاسگزاریم .

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷ جمعه ۱۴ ارديبهشت
کدخبر:4800منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۷ چهاردهم ارديبهشتلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-4800.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)