از متن تا حواشی
حضوردوباره استاندارخوزستان در لالی/تکاپوی مسئولان برای رفع مشکلات + گزارش تصویری

لالی نیوز:سفر دوباره و پس از زمان نه چندان طولانی استاندار خوزستان به شهرستان لالی امروز و در درجمع مردم این شهر همراه با مطالبه گری مردم از مسئولان همراه بود .

به گزارش لالی نیوزدکتر شریعتی استاندار خوزستان امروز در هیئتی بلند مرتبه به همراه کلیه مدیران کل و یا نمایندگان ادارات کل استانی به منظور پیگیری روند رسیدگی به طرح ها ، مشکلات و مطالبات مردمی وارد شهرستان لالی شد . 

وی در این برنامه که پس از حدود 2 ساعت تاخیر برگزار شده بود در ابتدا سخنان فرماندار ، امام جمعه ، چندین نفر از نمایندگان مردم و شهردار لالی را در خصوص مشکلات و مطالبات مردمی به صورت کامل گوش داده و در انتهای برنامه به صورت کامل به همه آن ها پاسخ داد.

حضور مردم نامه به دست که هر کدام مشکل و درخواست خاصی داشتند به گونه ای در برنامه امروز نمود پیدا کرده بود که علاوه بر بی نظمی در برنامه سخنرانی افراد را هم دچار اختلال می کرد .

هر چند طرح مشکلات به شیوه مناسب تری از گذشته و از سوی برخی از افراد باتجربه شهرستان صورت گرفت اما انتظار می رفت جوانان تحصیل کرده و اقشار نخبه شهرستان هم در این زمینه مسائلی را جهت پیشنهاد و یا انتقاد به استاندار مطرح می کردند.

تصاویر زیر گوشه ای از این برنامه را به نمایش می گذارد :

 


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷ شنبه ۲۵ فروردين
کدخبر:4786منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۷ بيست و پنجم فروردينلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-4786.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)