نماینده مردم لالی در مجلس
عملیات اجرایی سد تراز در سال 97 آغاز می شود/آبفای استان برای فاضلاب لالی پای کار باشد

لالی نیوز:نماینده مردم لالی در مجلس شورای اسلامی امروز و برای چندمین بار کاروان استاندار و مدیران کل ادارات استانی را جهت بررسی و پی گیری مشکلات مردم در لالی به این شهرستان کشاند .

به گزارش لالی نیوزعلی عسکر ظاهری در این جلسه ضمن تشکر از حضور مستمر استاندار در لالی به مسئله احداث سد تراز اشاره و عنوان کرد : امسال با همه مشکلاتی که بود 20 میلیارد برای آغاز فعالیت های اجرایی در سد تراز کنار گذاشته شده است و این میزان اعتبار در سال های بعد و در راستای تکمیل آن هم افزایش خواهد یافت .

وی عنوان کرد : در حوزه آب شرب چاه های حفاری شده برای آب شرب مردم شهر در بخش حتی صورت گرفته که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و تنها که مانده باید در زمینه لوله گذاری و انتقال آب به شهر سرعت بیشتری در کار صورت گیرد .

نماینده مردم لالی – مسجدسلیمان – اندیکا و هفتکل در ادامه عنوان کرد : مردم در لالی درآمد زیادی ندارند و لذا مسئولان باید کارهای وعده داده شده را سریعتر به مرحله اجرا در آورند تا نتایج این جلسات را در زندگی خود ببینند .

ظاهری در انتها با گلایه از وضعیت فاضلاب در لالی تاکید کرد : لالی فاقد یک سیستم درست و مناسب در حوزه فاضلاب است و لذا از استاندار انتظار داریم که آبفای استان را جهت برطرف کردن این مشکل پای کار بیاورند .

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۷ شنبه ۲۵ فروردين
کدخبر:4784منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۷ بيست و چهارم فروردينلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-4784.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)