در جاده لالی به دزفول
تکرار یک منظره از بی توجهی مسئولان / جاده ای که با هر باران غرق می شود+عکس

لالی نیوز:جاده لالی به دزفول در محل روستای جمال آباد پس از هر باران به یک استخر پر از آب تبدیل می شود .

به گزارش لالی نیوز یکی از مشکلات جاده ای در شهرستان لالی که تا امروز هر چه از آن گفته ایم و منتشر شده و هیچ گونه تغییری به وجود نیامده معضل جاده اصلی لالی به دزفول در محل روستای جمال آباد می باشد که در مواقع باران مشکلات زیادی را برای وسایل نقلیه به وجود می آورد .

این محل که به علت عدم داشتن کانال های دفع آب های سطحی و همچنین پایین بودن نسبت به سطوح اطراف خود با کمترین بارانی موجب تجمع آب های زیادی در این محدوده می شود تردد وسایل نقلیه را بعضا با اختلال همراه کرده است به طوری در اوقاتی حجم آب به قدری بوده که به سیستم موتوری برخی از ماشین های هم آسیب رسانده است .

جاده لالی به دزفول که مشکلات فراوان دیگری هم در خود دارد نیازمند توجه و پیگیری ویژه مسئولان شهرستانی و استانی به منظور بهسازی و رفع مشکلات این چنینی است چرا که بهسازی این جاده موجب افزایش تردد و به تبع آن استفاده از ظرفیت های اقتصادی اتصال به شهرهای بزرگی مانند دزفول و اندیمشک را به دنبال خواهد داشت .

هر چند رفع این مشکل یک یکی از دغدغه های مهم جمعیتی در حدود 5 هزار نفر از مردم روستاهای ططر آباد ، خواجه آباد ، گچ کرسا ، جمال آباد و ... می باشد .


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۶ شنبه ۱۲ اسفند
کدخبر:4755منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۶ دوازدهم اسفندلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-4755.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)