نماینده مردم لالی در مجلس
از مردم لالی خجالت می کشم از بس وعده داده ایم وعمل نکرده ایم/مسئولان استانی به وعده های خود توجه کنند

لالی نیوز:علی عسکر ظاهری در جلسه شورای اشتغال شهرستان لالی که با حضور استاندار و مدیران کل دستگاه های مختلف استان خوزستان برگزار شده بود از روند رسیدگی مسئولان به وعده های خود در لالی انتقاد کرد .

به گزارش لالی نیوز نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان،لالی،اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اشتغال شهرستان لالی و در جمع استاندار و مدیران استانی ضمن انتقاد از وضعیت رسیدگی به مصوبات و بحث های به عمل آمده در جلسات مختلف عنوان کرد : اگر قرار است در حوزه اشتغال و عمران اتفاقی صورت بگیرد باید یک کار کارشناسی شده انجام شود .

وی اظهار داشت : اگر طرحی مطرح می شود اما نتیجه ای نداشته و خروجی مناسبی از این جلسات به دست نیاید نتیجه آن نارضایتی مردمی است که در همین لحظه هم پشت همین درها در حال اعتراض هستند .

علی عسکر ظاهری تاکید کرد : مدیران محترم استانی هر کدام طرح های شاخصی را در حوزه خود اعلام و پیگیری کنند و به صورت ماهانه به مردم گزارش بدهند نه این که تنها جلسه بگیریم اما از این جلسات خروجی مناسبی به دست نیاید .

وی در انتها با ابراز نگرانی و انتقاد از عملکرد مسئولان استانی در عمل به وعده های خود به مردم لالی عنوان کرد : حقیقتا بنده به عنوان نماینده مردم در مجلس از مردم لالی خجالت می کشم از بس که حرف زده و وعده داده ایم اما به آنها عمل نکرده ایم و من امیدوارم مسئولان استانی در توجه به شهرستان محروم لالی بیش از پیش اهتمام داشته باشند .


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۶ جمعه ۲۰ بهمن
کدخبر:4737منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۶ نوزدهم بهمنلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-4737.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)