در جلسه شورای اداری لالی
ازپیگیری برنامه های بسیج در محرومیت زدایی روستاها تا گزارش برنامه های فرهنگی شهرستان + عکس

لالی نیوز:جلسه شورای اداری شهرستان لالی امروز صبح در محل فرمانداری و با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد.

به گزارش لالی نیوز در این جلسه و به مناسبت فرار رسیدن هفته بسیج سرگرد محمودی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لالی ضمن اشاره به برنامه های هفته بسیج و تیم های مختلف بسجی جهت محرومیت زدایی در مناطق روستایی بخش حتی ، از همه مسئولان جهت بهره مندی از ظرفیت این تیم محرومیت زدایی درخواست همکاری و تعامل داشت .

در ادامه برنامه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی لالی با گرامیداشت مناسبت های دهه پایانی ماه صفر به برنامه های مختلف فرهنگی سطح شهرستان در سال گذشته اشاره و اظهار داشت : امسال برای اولین بار بیش از 30 مبلغ در سطح شهرستان در مناسبت های مختلف فعالیت داشتند .

حجت الاسلام مهدوی کیا در ادامه با اشاره به گزارش عملکرد موکب شهرستان لالی در ایام اربعین از همکاری و فعالیت کلیه دستگاه ها در خدمت رسانی به زائران تقدیر کرد .

در ادامه رئیس نهاد کتابخانه های عمومی لالی با گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی اظهار داشت : در لالی 3 باب کتابخانه و 2700 عضو داریم که از این میزان بیشترین حضور در کتابخانه را دانش آموزان و کمترین حضور را کارمندان دولت دارند .

عسکر غفاری تصریح کرد : در حدود 27000 جلد کتب مختلف در کتابخانه های شهرستان موجود است که در صدد بهبود و افزایش آن به سطح بهتری هستیم .

در ادامه برنامه فرماندار شهرستان لالی در سخنانی ضمن تسلیت حادثه زلزه کرمانشاه و آرزوی صبر برای بازماندگان حادثه اظهار داشت : مردم همیشه در صحنه کشورمان در این حادثه همپای دولت در کمک به مردم زلزله زده فعالیت کردند و انتظار داریم همه مردم و مسئولین شهرستان در جهت کمک رسانی به مردم زلزله زده فعالیت و اطلاع رسانی بیشتری داشته باشند .

وی در ادامه با گرامیداشت هفته بسیج عنوان کرد : بسیج متعلق به هیچ جناح و گروه سیاسی خاصی نیست و کسی که در نظام اسلامی نیت خالصانه خدمت به مردم را داشته باشد در دایره بسیج است و کسی حق ندارد دایره بسیج را تنگ و محدود به افراد خاصی کند چرا که درخت بسیج پهناور و مثمر و شامل همه افراد است .

گودرز ترکی زاده در ادامه تصریح کرد : از نماینده شهرستان که در جذب اعتبارات چانه زنی های متعددی داشته تقدیر می شود و انتظار داریم با توجه به تخصیص صورت گرفته اولویت اصلی مدیران جذب اعتبارات به صورت 100 درصدی باشد .

وی در انتها به حضور تیم بسیجی جهت محرومیت زدایی در روستاهای بخش حتی اشاره و تاکید کرد : با شروع این طرح در روستاهای بخش حتی انتظار داریم شاهد رفع مشکلات و کاستی های موجود در این منطقه باشیم و تا پایان این طرح همه مدیران باید از همه امکانات یاری دهنده جهت همکاری با بسیج اقدامات لازم را انجام دهند .

 برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

 

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۶ شنبه ۲۷ آبان
کدخبر:4663منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۶ بيست و هفتم آبانلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-4663.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)