وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:
نقاط کور و کوهستانی مسجد سلیمان و لالی تحت پوشش شبکه موبایل قرار می گیرند

لالی نیوز:وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین از اختصاص 11 میلیارد تومان اعتبار برای پوشش موبایل در نقاط کور و کوهستانی شمال استان خوزستان نظیر بهبهان، لالی و مسجد سلیمان خبر داد .

به گزارش لالی نیوز وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در مصاحبه تلویزیونی از تامین امکانات و تجهیزات حوزه ارتباطی و فناوری اطلاعات در مرزهای چهارگانه خبر داد و گفت: با تمهیدات انجام شده در زمینه تسهیل در حوزه ارتباطات ، چتر پوششی وای فای رایگان در همه مرزهای خروجی به عراق ایجاد شده و ما در داخل کشور در زمینه ارتباطات موبایلی مشکلی نداریم.

وی با اشاره به هزینه 900 تومانی مکالمه با زائران اربعین گفت: تعرفه مکالمه با عراق به تعرفه اپراتورهای عراقی وابسته است و با وجود اینکه ما برای پرداخت نیمی از هزینه ها اعلام آمادگی کرده ایم اما طرف عراقی پاسخی در این زمینه نداده است.

آذری جهرمی بیان داشت: در این سفر برنامه هایی برای توسعه ی ارتباطات در خوزستان به خصوص شمال این استان که به دلیل کوهستانی بودن، با مشکلاتی مواجه هستند داریم زیرا این استان حق بزرگی بر گردن ملت و کشور ایران دارد. از اینرو مبلغی حدود 11 میلیارد تومان برای رفع مشکلات ارتباطی بخصوص در شهرهای بهبهان، لالی تا مسیر مسجدسلیمان اختصاص داده ایم که البته از پیشرفت کار راضی نیستیم زیرا در جاهایی ناچاریم کار کنیم که حتی تأسیسات برق هم وجود ندارد و بایستی از منابع انرژی جدید استفاده نماییم از طرفی در تأمین اعتبارات هم با مشکلاتی روبرو هستیم که قول همکاری گرفته ایم و انشاالله با جلسه ای که با استاندار خوزستان خواهیم داشت و با توجه به تلاش های نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی، امیدوارم هر چه زودتر مجددا" برای افتتاح و بهره برداری از این طرح ها به استان خوزستان سفر دیگری داشته باشیم

آذری جهرمی و همراهانش قرار است در مرز شلمچه و در مسیر اربعین همگام با زائران کربلا، پیاده روی کنند.

 برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۶ سه شنبه ۹ آبان
کدخبر:4649منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۶ نهم آبانلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-4649.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)