مدیر شبکه بهداشت و درمان لالی خبر داد
معدوم شدن185كیلوگرم اجناس فاقد مجوز در شهرستان لالی

لالی نیوز:در راستای اجرای طرح تشدید بازدید و بازرسی از مراکز تهیه و توزیع در ماه مبارک رمضان در لالی صادق سعیدی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان از معدوم شدن 185 کیلوگرم اجناس فاقد مجوز در شهرستان خبر داد .

به گزارش لالی نیوز در راستای اجرای طرح تشدید بازدید و بازرسی از مراکز تهیه و توزیع در ماه مبارک رمضان در لالی صادق سعیدی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان از معدوم شدن 185 کیلوگرم  اجناس فاقد مجوز در شهرستان  خبر داد .

مدیر شبکه بهداشت و درمان لالی با بیان اینکه بازرسین بهداشت محیط در نیمه اول ماه رمضان  60 بازدید از مراکز حساس، با محوریت مراکز تهیه و توزیع زولبیا بامیه ، رستوران ها ، اغذیه فروشی ها و بستنی فروشی ها داشته اند ، افزود : تعداد 8 مرکز که دارای نواقص بهداشتی بودند به مراجع زیرربط معرفی شده اند که در صورت عدم رفع نقص در مهلت تعین شده، اقدامات قهریه قانونی صورت می پذیرد .

وی در پایان با اشاره به برخی از مراکز متخلف عنوان نمود : شهروندان هرگونه تخلف را از طریق تلفن 190 به شبکه بهداشت و درمان لالی اطلاع دهند تا توسط بازرسان بهداشتی مورد پیگیری و در صورت لزوم برخورد قانونی و لازم با متخلفان صورت گیرد.

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنیدمنتشر شده در تاریخ ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ خرداد
کدخبر:4523منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۶ بيست و هشتم خردادلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-4523.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)