صدای مردم شنیده شد
رئیس سازمان آب وبرق خوزستان درلالی/تامین آب شرب مردم در پروژه ای یک و نیم ساله

لالی نیوز:پس از درخواست های و مطالبه های فراوان مردم و مسئولین در شهرستان لالی در خصوص بهبود وضعیت آب رسانی به مردم در شهر ، امروز در جلسه ای با حضور مسئولان استانی و شهرستانی گام بزرگی در رفع این مشکل برداشته شد .

به گزارش لالی نیوز پس از درخواست های و مطالبه های فراوان مردم و مسئولین در شهرستان لالی در خصوص بهبود وضعیت آب رسانی به مردم در شهر، امروز در جلسه ای با حضور مسئولان استانی و شهرستانی گام بزرگی در رفع این مشکل برداشته شد .

امروز که حضور رئیس سازمان آب و برق خوزستان و جمع دیگری از مسئولان آبفا به همراه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خبر از اتفاقی در لالی می داد جلسه ای مهم در فرمانداری برگزار شده بود که طی آن سخنانی در خصوص رفع مهمترین مشکل مردم یعنی تامین آب شرب شهری در لالی مطرح شد .

در این جلسه پس از صحبت های فراوان خبر آغاز اجرای عملیات حفر 4 حلقه چاه در روستای تراز جهت تامین آب شرب مردم لالی به عنوان گزینه نیمه پایدار به صورت رسمی اعلام شد .

اجرای این طرح که از روزهای آینده عملیاتی می شود مشکل تامین آب شرب مردم در لالی را به صورت قابل ملاحظه ای مرتفع خواهد ساخت .

گفتنی است زمان اجرای این طرح حداکثر یک و نیم سال اعلام شد و با صرف اعتباری در حدود 5 میلیارد تومان که پس از 7 کیلومتر لوله گذاری انجام خواهد شد.

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید


 

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۶ دي
کدخبر:4282منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۵ شانزدهم ديلینک خبر: http://www.lalinews.ir/Pages/News-4282.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)