۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير  | 2019 June 26
کد مطلب: 756   تاریخ انتشار : ۱۳۹۳ جمعه ۲۲ فروردين ساعت 01:40 نسخه چاپی

آشنایی با پدیده فوتبال نفت مسجدسلیمان / رضا درویشی بازیکنی از جنس فوتبال ناب خوزستان

لالی نیوز:تیم نفت مسجد سلیمان با شکست حریفان خود به لیگ برتر راه یافت، یکی از هافپک های پر تلاش این تیم رضا درویشی است که در ادامه برای معرفی بیشتر رضا درویشی فوتبالیست اندیمشکی مصاحبه ای انجام داده ایم که در ادامه مشاهده می کنید.

به گزارش لالی نیوز تیم نفت مسجد سلیمان با شکست حریفان خود به لیگ برتر راه یافت، یکی از هافپک های پر تلاش این تیم رضا درویشی است که در ادامه برای معرفی بیشتر رضا درویشی فوتبالیست اندیمشکی مصاحبه ای انجام داده ایم که در ادامه مشاهده می کنید.

*رضا درویشی به روایت رضا درویشی؟

...در فصل پاییز به دنیا آمدم و متولد بیست و نهم آبان ماه در شهر اندیمشک هستم. در خانواده ای رشد کردم که روحیه  ورزش و ورزش در آن جاری بود. دوران ورزشی خود را از مدرسه فوتبال ولایت اندیمشک زیر نظر آقای فرزین مرادی شروع کردم و به عضویت تیم منتخب نوجوانان اندیمشک درآمدم و به همراه این تیم در لیگ نوجوانان باشگاه های خوزستان به مقام سوم دست یافتم.

پس از بازیهای خوبی که داشتم مورد توجه مربیان تیم ملی قرار گرفتم و  به تیم ملی نوجوانان دعوت شدم و به همراه تیم ملی در تورنمنت جام دوستی تهران و باکو(آذربایجان) حضور داشتم.و در ادامه پیشرفت های ورزشی خود به عضویت تیم نوجوانان نفت اهواز درآمدم و با این تیم به مقام قهرمانی لیگ باشگاهی کشور نایل شدم و تیم هایی که تاکنون در آنها عضویت داشته ام شامل تیم ملی نوجوانان- امید فولاد خوزستان- بزرگسالان فولاد خوزستان – دیهیم اهواز – بزرگسالان فولاد نوین – امید استقلال اهواز و نفت مسجد سلیمان می باشند.

*خانواده ات در فعالیت ورزشی و موفقیتت چقدر نقش داشتند؟

... وجود ورزش در خانواده من کمک زیادی به یادگیری من کرد. اما در واقع من هم جسور و پیگیربودم،هیچ وقت جمله: نرو فوتبال، بسته و ... را از خانواده ام نشنیدم... چه بسا با علاقه شدیدی که من به فوتبال دارم، اگر یک بار توسط خانواده ازاین جور جمله ها می شنیدم ذوق ورزشی ام کور می شد؛ برای همین، همیشه فعالیتم را مدیون تشویق های خانواده ام می دانم. هنوز هم عاشق رفتارها و واکنش های قشنگ خانواده ام در مواجهه با پیشرفت ورزشی ام هستم، در واقع یکی از دلایل اصلی ادامه مسیر ورزشی من، دیدن خوشحالی خانواده ام است. چرا که نقش پر رنگی در موفقیت من داشتند و هنوزم دارند.

* به نظر شما فوتبال در اندیمشک رو به پیشرفت است؟

به نظر من خیر، به دلیل نبود تیم بزرگسالان در سطح کشور و همچنین نبود امکانات کافی، فوتبال اندیمشک نتوانسته به جایگاهی که شایسته آن است دست یابد.

*بهترین خاطره و بدترین خاطره زندگیتان؟

... اكثر اتفاق‌های زندگی‌‌ام را خوب تعبیر می‌كنم، اما صعود به لیگ برتر با تیم نفت مسجد سلیمان واقعا برایم شیرین است.و بدترین خاطره ام از دست دادن تیم ملی جوانان به خاطر مصدومیت بود.

*اوقات فراغت خود را چگونه سپری می کنید؟

... كارها و فعالیت‌های روزمره و ورزشی ام ، اوقات فراغتم را محدود كرده، ولی اغلب تفریحاتم خلاصه می‌‌شود به مطالعه و بودن در فضای صمیمی خانواده ام.

*به موسیقی علاقه دارید؟ آهنگ های کدام خواننده را میپسندید؟

بله ،به نظر من موسیقی آرامش بخش روح و روان است، بیشتر آهنگ های محسن یگانه را گوش
می دهم.

*طرفدار کدام بازیکن خارجی هستید؟ و الگوی ورزشی شما چه کسی است؟

بازی مسی را دوست دارم و الگویم در فوتبال علی دایی است.

*می خواهیم از خانواده رضا درویشی بیشتر بدانیم؟

در ابتدا از پدر و مادری می گویم که هر چه دارم از محبت ها و حمایت های همیشگی آنهاست، پدرم به کار آزاد مشغول است و مادرم هم در خانه قلب تپنده ی همه اعضای خانه است. ۶ برادر دارم که همگی آنها فوتبالیست هستند و در لیگ های پایه و لیگ های معتبر کشور فعالیت داشتند و دارند.

*سخن شما با جوانان اندیمشک؟

از جوانان دوست داشتنی شهرم  میخواهم که ورزش را همیشه در برنامه خود داشته باشند،چون نهایت ورزش کردن بدست آوردن سلامتی است.و در کنار ورزش،درس خواندن را فراموش نکنند، و در تمام مراحل زندگیشان به خدا توکل کنند و به آینده امیدوار باشند و در رسیدن به اهداف خود تلاش و پشتکار داشته باشند.

*تک کلمه های رضا درویشی:

خانواده: سرپناه
برادران: پشتیبان
آرزو: تیم ملی
ازدواج: با لبخند هنوز زوده
اگر فوتبالیست نمی شدی: دبیر می شدم
تک جمله به هوادارانت: دوستشان دارم
اندیمشک: زادگاهم

نفت مسجد سلیمان: محبوب قلب ها
لیگ برتر: ما آمدیم
ایل بختیاری: اصیل ترین

*در پایان؟

از تمام کسانی که در این عرصه از من حمایت کردند تا به این سطح از فوتبال برسم تشکر می کنم و از خانواده ام که پشتیبانم بودند، و همچنین از دایی عزیرم عیسی بیرانوند که مشوق من بودند و مربی زحمت کش و مهربانم آقای فرزین مرادی ، کمال قدردانی را دارم.
... تشكر از شما و همكارانتون برای این مصاحبه و مخاطبین شما برای این‌ كه حوصله كردند و این گفتگو را خواندند...

تهیه و تنظیم فاضل پرمو


اندیمشک جوان


علی ۱۳۹۳/۵/۱۷
این سایت خیلی قشنگ است
اسحق ۱۳۹۳/۵/۲۳
رضا دوست داریم
ﻣﺠﺘﺒﯽ ۱۳۹۳/۶/۲۵
ﻣﻦ ﺭﺿﺎﺩﺭﻭﻳﺸﯽ ﺭﺍ ﺧﻴﻠﯽ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ
بهنام افرا ۱۳۹۳/۶/۲۷
اقا رضا موفقیتت ارزومه
بهنام افرا ۱۳۹۳/۶/۲۷
اقا رضا موفقیت سربلندی ماست
محمود ۱۳۹۳/۶/۲۸
دمت گرم آقا رضا.
جواد جعفرى ۱۳۹۳/۹/۱۲
داداش موفق باشى
ندا ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
من خانواده شون رو میشناسم واقعا خانواده ی محترمی هستن...بازی رضا هم عالیه
فرزاد خورشیدوند ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
داداش رضا ایل خودت ایل پاپی رو فراموش کردی
درویشی ۱۳۹۴/۴/۱۰
خوبه
james10 ۱۳۹۴/۴/۲۹
من مسجدسلیمانی ام.عاشق آقا رضا وسبک بازیشم. خدایی بهترین بازیکن نفت بود.ی روزهم بش گفتم اقارضاسبک بازیت و سرعتت شبیه ب کریس رونالدوست. اقارضامردم شهرمن عاشق شماهستن. ای کاش دوباره برگردی ب مسجدسلیمان.ارزوی موفقیت و سلامتی دارم برات.
حمید ۱۳۹۴/۶/۲۰
بخدا بهترین و پاک ترین دل رو داره.من که خیلی دوسش دارم.خیلی اقاست
محمد ۱۳۹۴/۷/۶
آقا فرزاد رضا درویشی اصالتا بیرانوندن نه پاپی تو مصاحبشم از دایش که عیسی بیرانوند باشه تشکر کردهه بابت حمایتش
رضا بهترینه ب امید روزی ک تو تیم ملی ببینیمت داداش.
محسن خالق پناه ۱۳۹۵/۲/۲۱
من دوست صمیمی وقدیمی رضا درویشی هستم چند سال که خبری از رضا ندارم ولی بازیهاش میبینم من رضا با هم بودیم دوران کوچیکی با هم بازی کردیم هم کلاسی با همسایه هم بودیم خیلی دوستش دارم کاش این میدیدرضا من الان بوشهر زندگی میکنم اینم شمارمه ۰۹۱۷۴۴۰۹۶۰۹
من رضا هم بازی بودیم هم کلاسی با همسایه خیلس دوستش دارم من چند سالی که ندیدمش الان بوشهر زندگی میکنم ۰۹۱۷۴۴۰۹۶۰۹
رضا موفق باشی من دوست قدیمیت هستم از بوشهر
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :