۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ اسفند  | 2021 March 8
کد مطلب: 6284   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ يکشنبه ۲۶ بهمن ساعت 13:36 نسخه چاپی
خطیب جمعه لالی

این دردبزرگی است که بهترین وفراوانترین آبها را داریم اما نمی توانیم از آن ها استفاده کنیم

لالی نیوز:حجت الاسلام و المسلمین گرمسیری اظهار داشت :‌از آقای نماینده می خواهیم که آب کشاورزی روی زمین ها بیاید و هیچ عذر و بهانه ای هم از وزارت نیرو نمی پذیریم چرا که مردم ما با مشکلات زیادی دست و پمجه نرم می کنند .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی با گرامیداشت ایام مبارک ماه رجب اظهار داشت :‌ خیلی از اتفاقات بدی که رخ می دهد به خاطر عدم ارتباط با خداست و این ایام مبارک و مناسبت های خوب فرصت های مناسبی برای خودسازی و سد زدن مقابل شیطان است و ماه رجب فرصتی است که نباید آن را از دست داد .

وی با تشکر از تلاش همه در برگزاری برنامه های دهه فجر به برخی از مسايل مهم شهر اشاره و عنوان کرد : از زحمات شهرداری و مسئولان تشکر می کنیم اما دو انتظار داریم و با توجه به نزدیکی به سال نو ضرورت دارد در اسرع وقت نسبت به ترمیم آسفالت ها اقدام کنند چرا که کنده کاری ها را در شهر می بینیم اما اقدامی برای ترمیم به موقع و با سرعت دیده نمی شود.

حجت الاسلام و المسلمین گرمسیری عنوان کرد :‌ مسئله مسکن مهر و رسیدگی به مشکلات آن برنامه مهمی بود که با سختی در مناقصات موافقت آن گرفته شده و پیمانکار هم مشخص شد اما هنوز خبری از هیچ کاری نیست لذا یا کار را بر عهده نگیرید یا در صورت گرفتن سریع انجام دهید و نباید مردم را خسته کرد چرا که آن ها گرفتاری های فراوان خود را دارند .

وی خطاب به مسئولان شهرداری تاکید کرد : مردم با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند مسئولان شهرداری حداقل فضای شهری را با تلاش بیشتر کمی بهبود ببخشند و وضعیت معابر شهری و مشکلات مسکن مهر را در اسرع وقت پیگیری کنند .

امام جمعه شهرستان لالی در ادامه با اشاره به مشکلات آب شرب لالی عنوان کرد :  سال های زیادی گذشت و لوله های انتقال آب پوسیده و آبی برای کشاورزی به شهر نرسید و از سوی دیگر آب شرب شهر هم مردم را اذیت می کند چرا که علاوه بر این مشکلاتی در پوسیدگی لوله های سطح شهر وجود دارد که شکستگی های متعدد موجب فرونشستگی های زیادی در مناطق مختلف شده است و این یک بی تفاوتی است که نباید ادامه داشته باشد .

وی تاکید کرد : این درد بزرگی است که آب کنار ماست اما اجازه استفاده نداریم و بهترین آب ها را داریم اما نمی توانیم برای شرب استفاده کنیم و اگر با همین رویه پیش برویم هیچ تغییری در لالی رخ نخواهد داد زیرا تنها راه برون رفت لالی از مشکلات به صورت واقع بینانه ، تکمیل پروژه های أبرسانی به زمین های کشاورزی و ایجاد فرصت های متعدد شغلی است .

حجت الاسلام و المسلمین گرمسیری اظهار داشت :‌از آقای نماینده می خواهیم که آب کشاورزی روی زمین ها بیاید و ما هیچ عذر و بهانه ای از وزارت نیرو نمی پذیریم چرا که مردم ما با مشکلات زیادی دست و پمجه نرم می کنند .
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :