۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ اسفند  | 2021 March 8
کد مطلب: 6275   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ بهمن ساعت 13:48 نسخه چاپی
سرپرست فرماندهی نیروی انتظامی لالی خبر داد:

سارق کابل های مخابراتی در شهر لالی و سارق منازل در روستاها دستگیر شدند

لالی نیوز:سرپرست فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان لالی اعلام کرد: در عملیات پاکسازی پلیس آگاهی شهرستان ۵ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط و فرد متخلف نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده شد.

به گزارش لالی نیوز سرپرست فرماندهی نیروی انتظامی لالی از دستگیری سارق کابل های مخابراتی خبر داد .

سرهنگ سیروس سلیمانی در گفت و گو با این پایگاه خبری ضمن اشاره به مشکلات متعدد قطعی تلفن در شهرستان به دلیل سرقت کابل ها و جعبه های مخابراتی اعلام کرد : در پی بروز این مشکلات و گزارشات واصله از مخابرات یک اکیپ از پلیس آگاهی به منظور رسیدگی به این موضوع بسیج شده که با تلاش این نیروها سارق کابل ها و جعبه های مخابراتی دستگیر شد.

وی عنوان کرد : این سارق به چندین فقره سرقت و فروش در خارج از شهرستان اعتراف کرده که در همین راستا فرد خریدار اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شد.

سرپرست فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان لالی همچنین اعلام کرد: در عملیات پاکسازی پلیس آگاهی شهرستان ۵ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط و فرد متخلف نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده شد.

سرهنگ سیروس سلیمانی همچنین عنوان کرد : با توجه به سرقت های عدیده ای که در روستای دره بوری و سادات صورت میگرفت کار شناسایی سارق به صورت جد در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت و در این خصوص دستورات لازم صادر شده  که با تلاش شبانه روزی مامورین در پاسگاه شاه ابوالقاسم و پلیس آگاهی ، سارق شب گذشته در حین سرقت دستگیر و در بازجویی اولیه به سرقت ده منزل دیگر نیز  اعتراف نمود.متهم جهت سیر مراحل قانونی در یوم جاری تحویل مراجع قضایی گردید
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :