۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ اسفند  | 2021 March 8
کد مطلب: 6274   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ شنبه ۴ بهمن ساعت 14:41 نسخه چاپی
خطیب جمعه لالی :

راهبرد دشمن یکی‌است و تفاوت دولت های جدید و قبلی آمریکا در روش آنان است

لالی نیوز: حجت الاسلام جعفری تاکید کرد : آمریکا که داعیه دار امن ترین کشور دنیاست برای مراسم تحلیف پایتخت را تبدیل به یک پادگان نظامی کردند و این حضور سنگین نظامی از نگاه خودشان نشان داد که عصر پسا آمریکا شروع شده است .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه موقت شهرستان لالی در نماز جمعه این هفته با گرامیداشت سالروز وفات حضرت ام البنین علیه السلام اظهار داشت : این بانوی سخنور بیش از گریه بر فرزندان خود بر شهادت امام حسین علیه السلام گریه می کرد که بسیار بجا این روز را روز مادران و همسران شهدا نامگذاری کرده اند و امروز مردم ما می بینند که مادران شهدا در تاسی به این بانوی بزرگ تجلی و آیینه تمام نمای بانوان شهدای کربلا هستند.

وی در ادامه به نکات مهم انتخابات آمریکا پرداخته و عنوان کرد : راهبرد دشمن یکی هست و خیلی فرق نمی کند و ما که ملت دیپلماسی هستیم صبر می کنیم و البته می دانیم راهبرد دو رئیس جمهور قبلی و جدید یکی است و تنها روش آنها فرق می کند چرا که وزیر امور خارجه بایدن همان حرف هایی را می زند که در دوران ترامپ زده شد .

حجت الاسلام جعفری تاکید کرد : آمریکا که داعیه دار امن ترین کشور دنیاست برای مراسم تحلیف پایتخت را تبدیل به یک پادگان نظامی کردند و این حضور سنگین نظامی از نگاه خودشان نشان داد که عصر پسا آمریکا شروع شده است .

وی در ادامه به ممنوعیت واردات واکسن آمریکایی و انگلیسی از سوی رهبری اشاره اظهار داشت :  سخنان رهبر معظم انقلاب با پشتوانه علمی بوده و واردات هم به صورت کلی ممنوع نشده است لذا باید بدانیم که ما در تولید واکسن تاریخ ۱۰۰ ساله داریم و واکسن فایزری که خیلی ها دنبال آن هستند یک تاییدیه اورژانسی و صرفا برای انتخابات گرفته به طوری که خود آمریکایی ها هم این را پذیرفته اند.

خطیب جمعه لالی تصریح کرد : نه تنها کشور ما بلکه کشورهای نزدیک آمریکا هم ورود واکسن را مجوز نداده اند

وی افزود : چگونه است که آمریکا داروهای مختلف بیماری های صعب العلاج را برای ما تحریم می کند اما به یک باره واکسن یک شرکت بد سابقه را به ما اهدا می کنند.
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :