۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ اسفند  | 2021 March 8
کد مطلب: 6273   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ شنبه ۴ بهمن ساعت 14:37 نسخه چاپی
با شعار "تعهد مسئولان،مشارکت مردم"

گرامی داشت هفته هوای پاک در مدارس عشایری لالی

لالی نیوز:به مناسبت 29 دی روز ملی هوای پاک برنامه آموزش و مسابقه نقاشی محیط زیستی در مدرسه عشایری شکرآب لالی با حضور مدیر مدرسه عشایری شکرآب و مدیر انجمن همیاران محیط زیست شهرستان لالی برگزار شد.

به گزارش لالی نیوز رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لالی با اشاره به نامگذاری هفته هوای پاک به نام هوای پاک با شعار تعهد مسئولان،مشارکت مردم عنوان کرد : این روز بهانه ای است تا احساس مسئولیت اقشار مختلف برای فراهم ساختن هوایی پاک بیشتر و مشارکت مردم در کاهش آلودگی هوا، نهادینه و تقویت شود.
مهدی زمانپور افزود: دانش آموزان به عنوان سفیران فرهنگی سبز در جامعه،نقش بسزایی در تقویت وترویج فرهنگ حفظ هوای پاک می توانند داشته باشند.

رئیس اداره حفاظت محیط شهرستان لالی در این برنامه نکاتی در خصوص هوا و اهمیت آن، منابع و عوامل مصنوعی آلودگی هوا، فرآیند عمل گازهای گلخانه ای، لایه ازن و اهمیت آن، راه های مبارزه با آلودگی هوا و ... برای دانش آموزان بعنوان سفیران سبز بیان شد.


زمانپور در پایان مراسم به دانش آموزان این مدرسه که تفکرات ذهنی خود را با موضوع هوای پاک بصورت نقاشی به تصویر کشیدند با اهدا جوایز تجلیل کرد.
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :