۱۳۹۹ پنج شنبه ۲ بهمن  | 2021 January 21
کد مطلب: 6269   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ شنبه ۲۰ دي ساعت 14:29 نسخه چاپی
امام جمعه شهرستان لالی

شهرداری آسفالت خیابان ها را در اولویت قراردهد/حمله به کنگره آمریکا یک افتضاح بزرگ بود

لالی نیوز:خطیب جمعه لالی با اشاره به وقایع کنگره آمریکا در روزهای اخیر عنوان کرد : این اتفاق یک افتضاح بزرگ بود که حتی کشورهای اروپایی را که آمریکا را پدر خود می دانستند هم دچار شوکه کرد .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به کم رنگ بودن حضور در برنامه های مذهبی و مساجد عنوان کرد : قبول داریم که عملکرد ما خوب نبوده و نتوانستیم جوانان و مردم را به مسجد جذب کنیم اما باید تحولی در این زمینه صورت گیرد تا مساجد از این وضع خارج شوند .

وی تصریح کرد : مسئولین نباید تنها از نام مردم استفاده کنند چرا که خیلی ها در این شهر برای مردم درحال تلاش هستند اما انتظار داریم همه مسئولین هم در کنار مردم در مساجد و برنامه ها حضور داشته باشند زیرا مساجد ما باید احیا شوند و انشالله با کمک همه نمازهای مساجد با رونق بیشتری اقامه شود.

حجت الاسلام و المسلمین گرمسیری با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در خصوص ۱۹ دی و قیام مردم قم عنوان کرد : اگر همه ما وقایع انقلاب و جنگ را تبیین نکنیم عده ای دیگر این وقایع را تحریف می کنند و باید در این زمینه توجه ویژه ای به روشنگری وقایع انقلاب و جنگ برای آگاهی نسل جدید داشته باشیم .

خطیب جمعه لالی با اشاره به وقایع کنگره آمریکا در روزهای اخیر عنوان کرد : این اتفاق یک افتضاح بزرگ بود که حتی کشورهای اروپایی را که آمریکا را پدر خود می دانستند هم دچار شوکه کرد .

حجت الاسلام و المسلمین گرمسیری با اشاره به توقیف نفتکش کره ای در خلیج فارس تصریح کرد : ایران یک قدرت جهانی است که در خلیج فارس و جهان هیچ کس نمی تواند آن را انکار کند و این قدرت ثمره تلاش نیروهای نظامی و انقلابی ماست به طوری که در آخرین مانور خود مسافت زیادی را به نمایش پهبادهای نظامی اختصاص دادند تا آمریکا هرگز نتواند هیچ غلطی را در برابر ما بکند و کره جنوبی هم باید بداند اگر بخواهیم نفتکش آن ها را هم می گیریم چون میلیاردها دلار پول ایران را توقیف کرده است.

خطیب جمعه شهرستان عنوان کرد : مشکل ما در شهرداری به علت حقوق معوقه گرفتاری سختی است که ما در این هفته پیگیری هایی در استان داشتیم و مشکلات را تشریح کردیم که لالی را نباید با دیگر شهرها مقایسه کرد و البته قول هایی هم برای رفع مشکلات داده اند اما روند اشتباهی که شهرداری را به اینجا رسانده عدم درآمدزایی است و کسانی که برای این موضوع برنامه ای ندارند نباید خود را وارد مجموعه شورای شهر کنند.

وی در انتها اکید کرد : خواسته ما این است که مجموعه شهرداری آسفالت خیابان های شهر را در اولویت قرار دهد تا خیابان های مشکل دار به سرعت آسفالت شوند و مردم مشکلات کمتری داشته باشند .

وی همچنین به برخی از مصوبات استانی در حوزه راه اشاره و اعلام کرد :رفع مشکلات جاده های روستایی ، اصلاح اب نمای جاده روستای سادات که در بارندگی ها موجب مسدود شدن جاده می شود ، مسیرشکافی برای جاده منطقه لدن و آغاز مسیریابی برای احداث جاده بابا روزبهان به احمد فداله مصوب شده که مسیرشکافی آن به زودی آغاز خواهد شد.
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :