۱۳۹۹ پنج شنبه ۲ بهمن  | 2021 January 21
کد مطلب: 6255   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ يکشنبه ۹ آذر ساعت 13:16 نسخه چاپی
در راستای تنظیم بازار

افتتاح وآغاز به کار میدان میوه و تره بار شهرستان لالی در محل ورودی شهر + تصاویر

لالی نیوز:با پیگیریهای انجام شده میدان میوه و تره بار شهرستان لالی در ورودی شهر راه اندازی و آغار بکار کرد که میوه و تره بار مایحتاج شهروندان محترم را بصورت عمده و جزئی با کمترین قیمت ها توزیع خواهد کرد.

به گزارش لالی نیوز با پیگیریهای انجام شده مسئولان میدان میوه و تره بار شهرستان لالی در ورودی شهر  راه اندازی و آغار بکار کرده تا میوه و تره بار مایحتاج شهروندان محترم را بصورت عمده و جزئی با کمترین قیمت ها توزیع خواهد کرد.

رئیس اداره صمت لالی عنوان کرد : فعالیت این میدان میوه و تره بار با تلاش و همکاری اتاق اصناف و اتحادیه میوه و تره بار شهرستان ضمن جلوگیری از چند نرخی بودن تره بار در شهرستان و روستاهای اطراف ، این محصولات با قیمت و کیفیت مناسب در شهرستان به مردم محترم عرضه خواهد شد.

مسعود عالی پور تاکید کرد : راه اندازی این میدان میوه و تره بار از مصوبات کمیسیون نظارت و ستاد تنظیم بازار شهرستان بوده است که با همکاری سرمایه گذار بخش خصوصی میسر و با پیگیریهای مستمرِ بعمل آمده و همکاری تمامی دستگاه های مرتبط افتتاح شد .

گفتنی است این میدان عرضه میوه و تره بار فعالیت خود را در محل ورودی شهر از امروز رسما آغاز کرده که به منظور تداوم حمایت از این میدان فروشنده گان دوره گرد نیز ساماندهی خواهند شد .

 برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :