۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر  | 2020 December 4
کد مطلب: 6248   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ شنبه ۱ آذر ساعت 12:03 نسخه چاپی
بازگشت محدودیت های کرونایی

ممنوعیت تردد خودروهای با(پلاک سایر شهرها) از اول آذر ماه درلالی / کنترل سه ورودی شهر از روز شنبه/اعلام نحوه فعالیت مشاغل در لالی

لالی نیوز:فرماندار شهرستان لالی از تشدید تصمیمات سختگیرانه برای ورود و تردد خودروها به شهرستان لالی خبر داده و همچنین ستاد کرونا در جلسه ای مشاغل مجاز و غیر مجاز به فعالیت در ده هفته پیش رو را اعلام کرد .

به گزارش لالی نیوز فرماندار لالی در گفتگو با این رسانه اعلام کرد : خودروهای کلیه پلاک ها به جز خودروهای پلاک لالی ظرف مدت امشب مهلت خروج از شهرستان لالی را دارند و در صورت عدم توجه به این اعلامیه خودروهای پلاک همه شهرها به غیر از لالی مستوجب جرائم سنگین رانندگی  خواهند شد.

وی تاکید کرد : تردد در شهرستان لالی فقط برای خودروهای پلاک شهرستان لالی مجاز است و همشهریان ساکن در لالی از خروج خودروهای خود با پلاک غیر از شهرستان خودداری کنند.

گودرز ترکی زاده افزود: از روز شنبه یکم آذر ماه ، خودروهای دارای پلاک های غیربومی و غیرشهرستانی حق ورود به لالی را ندارند و همچنین خودروهای ساکن شهرستان نیز حق خروج و مسافرت بین شهری را ندارند.

 فرماندار لالی همچنین تصریح  کرد : تردد در سطح شهر تنها ویژه خودروهای با پلاک شهرستان خواهد بود و انتظار داریم مردم همکاری و مشارکت لازم را در این خصوص داشته باشند.

وی در انتها اظهار داشت : بازرسی های مستقر در سه ورودی شهر موظف خواهند شد که تنها خودروهای پلاک شهرستان لالی را حق ورود داده و از ورود هر خودرو با پلاک غیر از لالی خودداری کنند .

بر همین اساس گروه هاي شغلي در لالي كه از روز شنبه اجازه فعاليت ندارند به شرح زیر اعلام شد :‌ 

◀️دانشگاه ها، مدارس، حوزه های علمیه، آموزشگاه های فنی و حرفه ای ، زبانسراها و سایر آموزشگاه ها

◀️کتابخانه ها

◀️مهدهای کودک

◀️استخرهای سرپوشیده

◀️تالارهای پذیرایی

◀️آرایشگاه های زنانه وسالن های زیبایی

◀️برگزاری آزمون های حضوری

◀️مساجد و مصلی ها ، ادای نماز یومیه، جمعه و اعیاد مذهبی با اولویت در صحن ها مجاز خواهد بود.

◀️کاهش زمان فعالیت مراکز اداری دولتی و غیر دولتی وانجام دورکاری (كارمندان ١/٢ حضور در محل كار ) 

🔷برگزاری مراسم اجتماعی، فرهنگی ، مذهبی وهمایش ها

◀️باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد ازجمله کشتی، کاراته، جودو

◀️مدارس شبانه روزی

◀️کافه ،قهوه خانه و چایخانه ها با عرضه مواد دخانی

◀️مراکز تفریحی آبی، استخرهای سرپوشیده باشگاه ورزشی سالنی

◀️استخرهای سرپوشیده منوط به داشتن شرایط رعایت پروتکل های بهداشتی با تایید معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی محل بدون ماساژوسونای بخار اجازه فعالیت خواهند داشت.

◀️باشگاه ورزشی سالنی منوط به داشتن شرایط رعایت پروتکل های بهداشتی با تایید معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی محل اجازه فعالیت خواهند داشت.

◀️ باشگاه هاي ورزشي سالني از روز شنبه  ١ آذر به مدت ٢ هفته در لالي اجازه فعاليت ندارند ، اداره ورزش و جوانان وظيفه نظارت بر اين مهم را بر عهده دارد .
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :