۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر  | 2020 September 23
کد مطلب: 5221   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ جمعه ۲۱ شهريور ساعت 11:34 نسخه چاپی
امام جمعه شهرستان لالی :

حداقل حق کارگران شهرداری لالی به روزکردن حقوقشان است/مسئولین زیرساختهای فضای مجازی راتامین کنند

لالی نیوز: امام جمعه لالی به برخی گلایه های مسئولان اشاره و اعلام کرد : مردم عزیز قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و نسبت به رعایت بهداشت برای جلوگیری از شیوع کرونا توجه داشته باشند و از برگزاری و حضور در مراسمات و تجمعات خودداری کنند

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در نماز جمعه این هفته با اشاره به سالروز شهادت حضرت سجاد (ع) و وقایع کربلا و محدودیت مردم در مراجعه به اهل بیت علیهم السلام پس از این حادثه اظهار داشت : این‌معارفی که از دین به دست ما رسیده است به خاطر تلاش های حضرت سجاد علیه السلام بوده که به حفظ کیان شیعه در آن دوران سخت کمک کرده است.

وی در ادامه به اهانت های نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام اشاره و عنوان کرد : این اهانت ها دلایلی دارد از جمله این که آن ها فهمیده اند که فرهنگ غربی شکست خورده و اسلام در حال گسترش در جهان است و هیچ دینی به اندازه اسلام مورد اقبال مردم نیست.

حجت الاسلام گرمسیری تصریح کرد : دشمنان اسلام با این کارها به دنبال انحراف اذهان عمومی  از موج فزاینده اسلام گرایی هستند و آن را آزادی بیان نام گذاشته اند اما اعلام می کنیم شکست هژمونی غرب و صهیونیست شروع شده و به زودی همه این شکست را خواهیم دید.

وی در بخش دیگری به وضعیت ناگزیر آموزش در فضای مجازی اشاره و اظهار داشت : دوگانگی و سردرگمی فرهنگیان و آموزش و پرورش باید رفع شود زیرا معلم زحمتکش ما نباید هم به مدرسه برود و فعالیت کند و هم در خانه وقتی را برای آموزش بگذارد لذا این مسئله نیازمند تصمیم گیری قاطع است نه این که منتظر ماند که چه اتفاقی پیش خواهد آمد.
 
خطیب جمعه لالی تصریح کرد : مسئولین ما به فکر زیرساخت ها در فضای مجازی باشند و از الان باید آماده شوند تا اگر روزی آموزش صرفا مجازی بود با مشکل رو به رو نباشیم .

وی تاکید کرد : مسئولین ، معلمان و خانواده ها در استفاده فرزندان از فضای مجازی دقت کنند تا مشکلات احتمالی این حوزه برای ما به وجود نیاید.

حجت الاسلام گرمسیری در بخشی دیگر از سخنان خود به معضل چندین ماهه کارگران شهرداری لالی اشاره و اظهار داشت : امروز شهرداری ما بودجه لازم را ندارد که حقوق کارگران را بدهد تا خرج خانواده های خود را بدهند و در این شرایط بیماری مایحتاج خود را تامین کنند .

وی تصریح کرد : پرداخت ۱ یا ۲ ماه حقوق معوقه مشکل کارکنان شهرداری را حل نمی کند و حداقل کار به روز کردن حقوق کلیه پرسنل می باشد و البته ما تلاش همه مسئولان را می بینیم اما نیاز است از داخل استان و حتی خارج استان همه کمک کنند تا این مشکل حل شود.

امام جمعه لالی تاکید کرد : با وجود این مشکل ما خدمات عمرانی زیادی در شهر نمی بینیم که آن هم به دلیل بی پولی و مشکلات کارگران است و می طلبد کمک ها بیشتر شود تا این مسائل هر چه زودتر مرتفع شوند.

وی در ادامه به برخی گلایه های مسئولان اشاره و اعلام کرد : مردم عزیز قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و نسبت به رعایت بهداشت برای جلوگیری از شیوع کرونا توجه داشته باشند و از برگزاری و حضور در مراسمات و تجمعات خودداری کنند.

حجت الاسلام گرمسیری در بخش پایانی با اشاره به سالروز تشکیل نیروی دریایی و هوافضای سپاه عنوان کرد : خوشبختانه در این حوزه ها ما در زمره ابر قدرت های هوافضا و دریایی در جهان هستیم و اگر دشمن جرات جسارت به ما را ندارد به خاطر همین توان و قدرت است._برچسب ها : ۱ ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :