۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر  | 2020 September 22
کد مطلب: 5203   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ جمعه ۲۴ مرداد ساعت 18:33 نسخه چاپی
با حضور نماینده و مدیران کل

جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه آب و برق در لالی برگزار شد + عکس

لالی نیوز:صبح امروز در جلسه ای که با حضور علیرضا ورناصری نماینده مردم در مجلس ، مدیر عامل آب و برق و مدیران کل آب و برق و توزیع برق خوزستان برگزار شد مهمترین مسائل و مشکلات این حوزه مطرح شد .

به گزارش لالی نیوز در این جلسه که با گلایه های نماینده از مسئولان و طرحه های کارشناسی نشده آنان همراه بود موضوعاتی مانند پروژه آب شرب لالی و سد تراز به همراه طرح های آبیاری زمین های کشاورزی مورد بررسی قرار گرفت .

آنچه از گفته ها و مسائل مطرح شده می توان نتیجه گرفت عدم توانایی تامین منابع مالی برای احداث سد تراز است که می بایست پیگیریهایی در سطح کشور صورت پذیرد تا این پروژه بزرگ که کلنگ آن هم زده شده است تامین منابع شود در حالی که در وضعیت فعلی و با وجود عدم تخصیص کمترین اعتباری برای آن در وضعیتی راکد و سکون به سر می برد و دولت نیز انگیزه کافی برای اجرای آن ندارد .

مسئله آب شرب لالی که یکی از اصلی ترین دغدغه های مردم لالی است و تاکید بیشتری هم بر اجرای آن وجود دارد در حال حاضر از حدود بیش از 20 کیلومتر خط لوله تقریبا نیمی از آن اجرا شده است و برای باقی مانده آن معجزه ای برا تامین اعتبار می خواهد به طوری که مسئولان اعلام کرده اند در صورت تامین اعتبار ظرف مدت 6 ماه تکمیل خواهد شد .

از بحث های دیگر این جلسه بررسی مشکلات دو پروژه آب رسانی به زمین های کشاورزی هارکله و دشت لالی بود که برای دشت هارکله پیشرفت بیشتری اعلام شده اما در تکمیل این دو طرح برای واگذاری به تعاونی روستایی جهت بهره برداری مشکلاتی مطرح شد که تا عدم رفع آن ها بهره برداری هم صورت نخواهد گرفت .

پی نوشت : از همه این نشست ها و جلسات و حضو مدیران کل در جلسات هنوز خروجی . نتیجه مناسبی عاید شهر و مردم نشده است و همه آمدن ها و رفتن های مسئولان نتوانسته باری از مشکلات مردم در این شهر برداشته و امید را به زندگی آن ها وارد کند به طوری که به قول نماینده فعلی این طرح ها نمادی از ناکارآمدی نظام شده اند

 
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :