۱۳۹۹ شنبه ۱۵ آذر  | 2020 December 5
کد مطلب: 5193   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ جمعه ۶ تير ساعت 20:23 نسخه چاپی
رئیس راهور لالی تشریح کرد :

عملکردیک ساله پلیس راهور در لالی/از کاهش تصادفات تا راه اندازی ساختمان اداری + عکس

لالی نیوز:فرمانده پلیس راهور شهرستان لالی در گفتگویی به مناسبت یکمین سال فعالیت خود در شهرستان لالی گزارشی از اقدامات به عمل آمده جهت اطلاع شهروندان اعلام کرد .

به گزارش لالی نیوز فرمانده پلیس راهور شهرستان لالی در گفتگویی به مناسبت یکمین سال فعالیت خود در شهرستان لالی گزارشی از اقدامات به عمل آمده جهت اطلاع شهروندان اعلام کرد .

سروان محمد موسوی که ششم تیرماه سال 98 به این سمت منصوب شد اظهار داشت : از جمله مشکلات اصلی و مهمی که در اوایل ورود خود مشاهده کردم آمار بالای تصادفات بوده و همچنین عدم وجود یک ساختمان اداری مناسب برای راهور ، لذا در ادامه ؛ برنامه ریزی برای رفع این دو مشکل در سطح شهرستان آغاز شد .

وی عنوان کرد : برای حل مشکل ساختمان و مکان اداری مناسب با همکاری مسئولان ابتدا موفق شدیم 500 متر زمین در محل ورودی شهر واقع در کنار پارک لاله اخذ کنیم که با اعلام آن به مقامات بالا در صورت تامین اعتبار ساختمان اصلی و ویژه راهور لالی در آن جا احداث خواهد شد .

رئیس راهور لالی تصریح کرد : اما برای وضعیت فعلی پلیس راهور با تلاش های به عمل آمده و همکاری همه مسئولین توانستیم ساختمان سابق پست را که در مجاورت ستاد فرماندهی نیروی انتظامی قرار داشت با تجهیز به کمک مردم و مسئولین به صورت یک ساختمان اداری مناسب برای خدمات راهور آماده کنیم .

وی در خصوص آمار بالای تصادفات اعلام کرد : متاسفانه در سه ماهه اول سال 98 در سطح شهرستان 13 سانحه رانندگی و 19 مجروح آمار واقعی ما بود که این آمار در سه ماهه اول سال 99 به 3 سانحه و 3 مجروح کاهش پیدا کرد یعنی بیش از 77 درصد کاهش سوانح رانندگی و جراحت در این مدت اتفاق افتاد .

سروان موسوی از دلایل این کاهش تصادفات را اجرای برنامه های خوبی همچون اصلاح هندسی معابر در نقاط مختلف شهر ، حضور در مساجد ، مدارس ، پایگاه های بسیج و آموزشگاه های راهنمایی به منظور فرهنگ سازی و آموزش قوانین ، اهدای کلاه ایمنی به رانندگان موتور سیکلت ها ، نصب بنرهای آموزشی در سطح شهر و استفاده از تلویزیون شهری برای نمایش پیام های آموزشی راهنمایی و رانندگی ، نصب دوربین های پلاک خوان و نظارتی در سطح شهرستان ، توقیف خودروها و موتورسیکلت های متخلف در معابر مختلف و بازدید بیش از 250 تراکتور جهت شماره گذاری اعلام کرد که با همکاری دستگاه های مختلفی همچون فرماندهی نیروی انتظامی ، شهرداری ، آموزش و پرورش ، ناحیه مقاومت بسیج ، جهاد کشاورزی ، فرمانداری ، دادستانی ، نماینده ، دفتر امام جمعه و ... به اجرا در آمد.

وی از دیگر برنامه های مهم به عمل آمده در این مدت را افتتاح آموزشگاه های راهنمایی و رانندگی پایه دوم و موتورسیکلت در لالی عنوان کرد و این دو مرکز را حاوی خدمات بسیار خوبی برای شهروندان اعلام کرد .

فرمانده پلیس راهور شهرستان لالی در انتها اظهار داشت : مجوز مرکز تعویض پلاک شهرستان لالی از مراجع بالا اخذ شده و افرادی را برای راه اندازی نهایی آن معرفی کرده ایم که منتظر جواب نهایی و تعیین مسئول برای این مرکز هستیم که در مراحل پایانی راه اندازی می باشد و با افتتاح آن خدمت مهم دیگری به مردم لالی از سر گرفته می شود .

 

 

 

مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :