۱۳۹۹ شنبه ۱۵ آذر  | 2020 December 5
کد مطلب: 5188   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد ساعت 18:50 نسخه چاپی
خطیب جمعه شهرستان لالی:

فرهنگ و اقتصادبرای اقشارضعیف بایددراولویت وتوجه مجلس جدید باشد

لالی نیوز:خطیب جمعه لالی تصریح کرد : امروز اگر همه نهاد ها و مسئولین شهرستان برای کمک به مردم پای کار هستند به خاطر تفکر امام حسینی (ع) و ولایتمداری ماست .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه موقت شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه این هفته که پس از مدت ها از شیوع ویروس کرونا برای اولین بار برگزار شد اظهار داشت : تعطیلی طولانی نماز های جمعه و جماعت و حرم های شریف نشان داد دین اسلام توجه زیادی به مقوله علم دارد که با محور قرار دادن عقل در زمینه سلامت و بهداشت مردم اقدامات خوبی را برای حفظ سلامت پیش روی جامعه نهاد .

وی عنوان کرد : ویروس کرونا درسهای فراوانی را برای جامعه ما داشت از جمله عجز بشر پرمدعا که در مقابل ویروسی کوچک ، تمام دنیا را زمین گیر کرد و از سوی دیگر قدرت پوشالی ابر قدرت ها در سراسر جهان را به نابودی کشاند .

حجت الاسلام جعفری در همین راستا با اشاره به تلاش کادر بهداشتی اظهار داشت : از تلاش های چندین ماهه کادر پزشکی و درمانی و فعالیتهای جهادی آنان در راستای خدمت به سلامت مردم که حتی جان خود را به خطر انداختند تقدیر می کنیم .

وی در بخش دیگری عنوان کرد : در حالی که در کشورهای غربی در بحران کرونا  مشکلات فراوانی حتی تا دزدی دریایی کشورها از همدیگر مشاهده شده بود اما در کشور ما علاوه بر تجلیل از کادرهای درمانی ، همه مردم و دستگاه ها در کمک به همدیگر به میدان آمدند.

خطیب جمعه لالی تصریح کرد : امروز اگر همه نهاد ها و مسئولین شهرستان برای کمک به مردم پای کار هستند به خاطر تفکر امام حسینی (ع) و ولایتمداری ماست .

وی در ادامه با اشاره به اعزام ۵ نفت کش ایرانی به ونزوئلا اعلام کرد : این اقدام ، حرکتی افتخار آمیز برای ما و تحقیر کننده برای قدرت های استکباری از جمله آمریکاست .

حجت الاسلام جعفری تاکید کرد : این پیروزی در زمان تحریم ها و در حیاط خلوت آمریکا مدیون دیپلماسی عزت و اقتدار است که ما را مدیون تفکر امام حسینی(ع) کرده است چرا که با دشمن وحشی جز از موضع اقتدار نمی توان سخن گفت .

وی در بخش دیگری با اشاره به آغاز فعالیت مجلس جدید اظهار داشت : به گفته رهبر عزیزمان فرهنگ و اقتصاد برای اقشار ضعیف باید در اولویت مجلس جدید باشد .

امام جمعه موقت لالی بیان کرد : تقدیر و تشکر داریم از زحمات و تلاش های نماینده سابق و تبریک عرض می کنیم به آقای ورناصری نماینده فعلی و در همین ابتدای راه عرض می کنیم که با توجه به نگاه انقلابی و ارزشی که در نماینده سراغ داریم انتصاب مسئولین فراقومی ، فراحزبی و فراجناحی با نگاه ارزشی و انقلابی بودن را در دفاتر چهار شهرستان حوزه انتخابیه را به فال نیک می گیریم و در این راه همه باید کمک کنیم تا نماینده و مسئولان در خدمت رسانی به مردم موفق باشند.
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :