۱۳۹۹ شنبه ۱۵ آذر  | 2020 December 5
کد مطلب: 5186   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد ساعت 11:29 نسخه چاپی
استاندار خوزستان:

به صورت ویژه پیگیر تامین اعتبار جهت اتمام پروژه آب رسانی لالی هستم

لالی نیوز: شریعتی ادامه داد: علاوه بر پیگیری های سازمان آب و برق استان برای اخذ این مجوز ، در سفر هفته آینده به تهران، این موضوع را مورد پیگیری قرار خواهم داد چرا که مردم به دلیل کم آبی دچار مشکل شده اند.

به گزارش لالی نیوز غلامرضا شریعتی در جلسه بررسی مشکلات آب شهرستان لالی اظهار داشت : پروژه آبرسانی به شهرستان لالی از دو سال قبل آغاز شده که با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی همراه بوده و تاکنون ۹.۵ کیلومتر لوله گذاری شده و ۲.۵ کلیومتر دیگر نیز آماده لوله گذاری است.

وی با بیان اینکه تاکنون حفاری ۳ حلقه چاه به پایان رسیده ، با تأکید بر حفاری هرچه زودتر چهارمین حلقه چاه ، افزود: این پروژه به ۸ کیلومتر خط لوله و دیگر تجهیزات نیاز دارد که با مشکلات اعتباری مواجه بوده است.

استاندار خوزستان بیان کرد : امسال برای اجرای این پروژه اعتبار لازم درنظر گرفته شده اما نیازمند اخذ مجوز ماده ۲۳ از سازمان برنامه بودجه هستیم.

شریعتی ادامه داد: علاوه بر پیگیری های سازمان آب و برق استان برای اخذ این مجوز ، در سفر هفته آینده به تهران، این موضوع را مورد پیگیری قرار خواهم داد چرا که مردم به دلیل کم آبی دچار مشکل شده اند.

وی تصریح کرد: اگر مجوز لازم اخد شود ، با تخصیص اعتبارات منطقه ای، پروژه به پایان میرسد.

پی نوشت : گفتنی است آب شرب مردم لالی در حال حاضر از رودخانه تراز تامین می شود که هموراه به علت دبی کم رودخانه در تابستان و گل آلود شدن در بارندگی های زمستان با قطع شدن موجب اعتراض شهروندان بوده است و این مشکل سالیان درازی است که هنور رفع نشده است .
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :