۱۳۹۹ شنبه ۱۵ آذر  | 2020 December 5
کد مطلب: 5184   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ شنبه ۳ خرداد ساعت 16:22 نسخه چاپی
نماینده مردم لالی در مجلس

آن چه برای بنده مهم خواهدبودمطالبات مردم است/ملاک عملکرد،رسیدگی به مطالبات مردم است نه گرایش سیاسی

لالی نیوز:علیرضا ورناصری در مراسم افتتاح و آغاز به کار دفتر ارتباطات مردمی شهرستان لالی در سخنانی از همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات تقدیر کرد .

به گزارش لالی نیوز علیرضا ورناصری در مراسم افتتاح و آغاز به کار دفتر ارتباطات مردمی شهرستان لالی در سخنانی از همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات تقدیر کرد .

وی در ادامه با اشاره به فعالیت های سه ماهه خود اظهار داشت : هر چند 7 خرداد آغاز به کار رسمی نمایندگان مجلس است اما ما از روز بعد از انتخابات فعالیت های خود را شروع و اقدامات مختلفی را انجام داده ایم که از جمله آن ها دیدارهای مختلف با مسئولان استانی و کشوری از یک سو و سرکشی از مشکلات شهرستان ها از سوی دیگر به منظور رفع مشکلات بهداشتی و ارائه برخی از خدمات بوده است .

نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان ، لالی ، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی در سخنان خود تصریح کرد : آن چه برای بنده مهم و اصل خواهد بود مطالبات مردم و تلاش برای پیگیری آن ها خواهد بود و از همه مسئولان ، شهروندان و نخبگان چهار شهرستان انتظار داریم علاوه بر همکاری با نسبت به انتقال مشکلات و امورات مختلف شهرهای خود جهت پیگیری اهتمام لازم را داشته باشند .

وی تاکید کرد : از فرمانداران می خواهم فعالیت هایشان صرفا بر اساس مطالبات مردم و به دور از تسویه حساب های شخصی باشد چرا که همه ما باید برای خدمت به مردم تلاشمان را بیشتر کنیم و ملاک ارزش گذاری بنده از عملکرد ها رسیدگی به مطالبات و مشکلات مردم خواهد بود و گرایش سیاسی مسئولان .


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :