۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد  | 2020 June 1
کد مطلب: 5166   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۳ ارديبهشت ساعت 17:43 نسخه چاپی
رئیس اداره منابع طبیعی لالی خبر داد:

تخریب ساخت وسازهای غیرمجاز در لالی/تنظیم 45 فقره پرونده تخریب و تصرف برای متخلفین + عکس

لالی نیوز:رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لالی از تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز صورت گرفته در لالی خبر داد.

به گزارش لالی نیوز به نقل از روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری لالی ، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لالی از تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در لالی خبر داده و اظهار داشت: در راستای دستور مقام محترم قضایی و تبصره یک ماده 55 قانون حفاطت از جنگلها و مراتع کشور ۳ باب منزل مسکونی در حال ساخت در منطقه ی گله چندار شهرستان لالی با مساحتی بالغ بر ۱۶۰ مترمربع تخریب گردیدند .

شاپور حاجی پور افزود: متصرفین در ایام تعطیلات نوروز اقدام به ساخت و ساز در اراضی ملی نموده بودند که ماموران یگان حفاطت این اداره با تشکیل پرونده اقدام به معرفی متصرفین به محاکم قضایی نمودند .
ایشان در ادامه بیان نمودند که حکم تخریب به دستور جناب محمد علیمحمدی دادستان و با حضور نیروهای انتظامی و یگان حفاظت این اداره در روزهای سه شنبه مورخ 99/2/2 صورت پذیرفت .
وی در پایان اعلام کرد : از سال گذشته تاکنون 45 فقره پرونده تخریب و تصرف برای متخلفین تنظیم و به محاکم قضایی جهت رسیدگی ارجاع گردیده است.
لازم به توضیح است که در سال گذشته تعداد 115 فقره رای در خصوص پرونده های این اداره صادره گردیده که از این تعداد 100 مورد له اداره و تعداد 15 مورد نیز علیه این اداره صادر گردیده است.برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :